O HAC

 

 


NATURE'S PROTECTION

NATURE’S PROTECTION – сухий і вологий корм найвищої якості класу Super Premium для кішок nf собак. Nature’sProtection -  це новинка в харчуванні домашніх тварин з природи.

NATURE’S PROTECTION світ - це більше мільйона відданих вихованців з більш ніж 50 країн світу, перемогами і історіями успіху яких ми з радістю ділимося. 

В своей работе команда NATURE’S PROTECTION - постійно стикається c пошуком рішень важких завдань. Для нас важливо створити і вдосконалити розробки в галузі дієтології нового покоління, які засновані на ефективності та оцінки провідних заводчиків. Кращі фахівці з питань харчування і визнані ветеринари допомагають нам створювати бачення кращого світу для наших вихованців. Ми спонукаємо мріяти і перетворюємо мрію в реальність. 
 
NATURE’S PROTECTION SUPERIOR CARE - це спеціалізований функціональний повнораціонний сухий корм Super Premium класу для собак і кішок з особливими потребами.
 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


Інгредієнти БРЕНД Що відрізняє нас від інших LIFE AT ITS BEST Як сортувати 
 
MicroZeoGen
Корма NATURE‘S PROTECTION SUPERIOR CARE збагачені унікальным ингредієнтом MicroZeoGen – інноваційним природним компонентом. Цей натуральний мінерал має цінними властивостями, завдяки яким здоров'я і життєздатність Вашого вихованця можуть бути гарантовані. 

Минерал MicroZeoGen виділяється цілим рядом позитивних властивостей. Ефективність цього унікального інгредієнта підтверджена результатами багаторічних досліджень. Завдяки своїм якостям MicroZeoGen:

· Виводить з організму вихованця токсини, важкі метали і аміак;
· Покращує засвоєння поживних речовин;
· Зміцнює імунну систему.  
 
Ми прагнемо до того, щоб життя Вашого чотириногого друга тривала довго і щасливо і не затьмарювалася проблемами зі здоров'ям! 
 
 
Що таке цеоліт?
 
Цеоліт - це мінерал, який утворюється, коли при виверженні вулкана лава реагує з водою. Саме цим зумовлена незвичайна структура цього мінералу. Склад цеолітів може бути найрізноманітнішим, однак позитивний вплив, яке вони, завдяки унікальному складу і особливої просторової структурі, роблять на людину і тварин, відомо з давніх часів.
 
В даний час видобуток цеолітів ведеться в усьому світі. У країнах Азії вони використовуються в якості одного з основних компонентів лікарських засобів. Також ці мінерали широко використовуються в промислових цілях, наприклад, для очищення грунту, забрудненого радіоактивним цезієм і стронцієм. Цеоліт використовуються і в якості добавки, яка знижує концентрацію домішок ртуті в рослинах і обмежує потрапляння ртуті в харчовий ланцюжок, а також як засіб для видалення аміаку з питної води. 
 
Яка хімічна структура цеоліту?
 
Хімічна формула цеоліту – Al2SiO4. Це мікропористе речовина з молекулярною структурою, що нагадує клітки, яка допомагає безпечно вивести з організму важкі метали та інші токсини (за допомогою іонообмінного процесу).
 
динамічна активація – MZG
 
У спеціальному пристрої частки багато разів стикаються один з одним. При зіткненні вони розщеплюються, що призводить до значного збільшення площі їх поверхні. Активація такого речовини називається динамічної активацією (MZG), цей процес був запатентований. Дана процедура підвищує ефективність цеолітів і інших речовин в сотні разів.
 
В ході динамічної активації (MZG) сировину (цеоліт) перетворюється в MZG. У сотні разів збільшуються такі значимі властивості, як абсорбційна спроможність, катионная селективність і навантаження електростатичного корекції. Частинки стають менше одного мікрона!
 
Площа поверхні збільшується більш ніж на 300%!
 
 
 
 
 
СЕРТИФІКОВАНИЙ РИБ'ЯЧИЙ ЖИР ЛОСОСЕВИХ РИБ
 
 
В асортименті кормів  NATURE'S PROTECTION SUPERIOR CARE  - продукти, збагачені сертифікованим риб'ячим жиром лососевих риб. Наш постачальник риб'ячого жиру відбирає лосось тільки на сертифікованих риб'ячих фермах, гарантує якісний, який відповідає всім вимогам процес розведення і виробництва риби. 
 
Риб'ячий жир лососевих риб є джерелом поліненасичених жирних кислот Омега-3, які:
 
·         Покращують стан вовни і шкіри, а також допомагають у разі шкірних алергічних реакцій;
 
·         Допомагають тваринам з надмірною вагою позбутися зайвої ваги;
 

·         Є виключно важливими елементами для зміцнення імунної системи.  
 

 
Поліненасичені жирні кислоти DHR, що входять до складу риб'ячого жиру забезпечують правильний розвиток зростаючого цуценя а також стимулюють розвиток мозкової діяльності, що сприяє легшому навчання Вашого вихованця.
 
 
 
             
БЕЗ ПШЕНИЦІ
Склад корму не містить пшеницю, тому цей корм підходить для зазнають алергічні реакції на пшеницю і пшеничний глютен вихованцям. 
 
 
ВИЩА ЯКІСТЬ
Корм на 100% складається з натуральних, добірних, високоякісних інгредієнтів, які забезпечують вашого вихованця необхідною кількістю поживних речовин. 
 
 
 
БЕЗ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ 
Корм без вмісту молока і молочних продуктів, тому підійде вихованцям, які не переносять лактозу.   
 

 

На першому місці у «Nature's Protection» стоїть збереження якості. Це наш основний принцип, щодо якого не робиться ніяких поступок. Якість є нашою головною концепцією, що включає в себе чудові інгредієнти, які ми використовуємо, і продукти, які ми поставляємо, а також послуги, які ми надаємо нашим постійним клієнтам.


  • Наш сучасний завод проходить щорічний технічний огляд ІСО 9001, яку здійснює відомий німецький інститут. Наші продукти кілька разів офіційно були нагороджені в конкурсах.


  • Всі інгредієнти, які надходять від постачальників, пройшли сертифікацію на відповідність нашим вимогам за якістю, і постійно проходять перевірку в нашій власній і в інших незалежних лабораторіях.


  • Звичайно, ми не використовуємо генетично модифіковану сировину в жодному з наших продуктів.


  • Ми послідовні в нашій філософії харчування: ми поважаємо справжню природу собаки і кішки. Ми не користуємося ніякими маркетинговими хитрощами в просуванні нашої продукції.


  • Простий і очевидний асортимент NP пропонує безліч переваг, які передбачають широкий специфічних потреб в харчуванні вашої собаки і кішки з урахуванням особливостей кожного віку, способу життя і умов утримання.


  • Наші міжнародні експерти в області харчування тварин, ветеринарного обслуговування та виробничих технологій узгоджено працювали, щоб створити інноваційну лінію продуктів NP. Наші зобов'язання перед вами на цьому не закінчуються. За допомогою нашого сайту ці експерти доступні для спілкування з кожним з вас і готові персонально надати будь-які поради, які можуть вам знадобитися для досягнення здорового довголіття вашого домашнього вихованця.


  • Ми вітаємо Вас вибором корми NP. Це відповідальний і розумний вибір, якщо ви прагнете підтримувати оптимальне здоров'я і благополуччя собак і кішок, про яких ви піклуєтеся.

 

Ви станете свідками реального результату від використання корму NP: «Життя в кращому своєму прояві»!

 
NP і його команда ветеринарних експертів і експертів з харчування, а також виробничі фахівці володіють глибоким розумінням того, наскільки якість харчування впливає на здорове і довге життя. Ці знання і досвід, послідовно застосовуються в формулах наших продуктів, сприяють тому, що відносини між людиною і твариною стають одночасно і приємними, і корисними.
 
Весь асортимент продукції пропонує безліч корисних переваг, які охоплюють велику частину спеціальних потреб тварин і враховують особливості кожного віку, способу життя і умов утримання. З цієї причини наші продукти продаються тільки в місцях, де споживач може отримати професійні поради з урахуванням індивідуальних особливостей тварини.
 
Наша Філософія Харчування: Все, чого потребують ваша кішка і собака
 
 Life at its best!
Головна мета нашої торгової марки NP - прославляти життя! Ми підносимо не тільки життя домашніх вихованців, але і їх власників. Саме тому ми вважаємо, що нашою основною місією є зміцнення відносин між людиною і тваринами. Також саме тому справжні потреби собак і кішок є для нас пріоритетними. Тому що тільки в тому випадку ми можемо розраховувати на здоров'я і довголіття наших чотириногих улюбленців, якщо ми годуємо наших собак і кішок так, як передбачено природою.
 
Для NP прагнення бути ближче до природи означає, що ми повинні зосередити всі наші зусилля, щоб годувати собак і кішок як хижаків. Тобто саме так, як їм призначено самою природою. У той час як кішки є справжніми хижаками, собаки можуть вижити, будучи всеїдними, але все-таки вони відчувають себе набагато краще, якщо їх годують, як хижаків. Ми не хочемо, щоб собаки просто виживали ... Ми хочемо, щоб їх годували найкращим чином!
 
Годування собак або кішок, як хижаків, не означає, що вони повинні харчуватися тільки одним м'ясом. Це означає, що білок, який є джерелом необхідних амінокислот для власного метаболізму і підтримки всього організму, повинен бути отриманий з м'яса, а не із зернових культур (таких як, наприклад, соя). Тому основним білком у всіх кормах серії NP є тваринний білок, отриманий з м'яса.
Це лише один приклад того, як наша філософія харчування повністю адаптована до правильних і натуральним харчовим потребам собак і кішок.
 
 
Як правильно сортувати відходи?
 
Чи знаєте ви, що при повторній переробці однієї тонни паперу зберігається 17 дерев і що кожен рік в океан потрапляє 8 млн. Куб. метрів викинутих пластикових відходів? Дуже важливо відчувати свою відповідальність за сортування різних відходів і упаковки, щоб прогулянки на природі були приємними не тільки для нас, але і для наших вихованців.
 
 
Куди викидати порожні консервні банки?

Металлические отходы выбрасываются в контейнер для пластика.
 
 
Куди викидати упаковку від сухого корму c фольгованої плівкою?
 
Фольга може бути перероблена, тому її потрібно викидати в контейнер для пластикових відходів.

 

 
smart foreash