WHITE DOGS - довготривалу проблему вирішив спеціалізований корм для білих собак

 


Багато собаківників та заводчиків собак із білою шерстю стикаються із проблемами потемніння шерсті, а також підвищеною сльозотечею у собак. Для того, щоб уникнути цього варто прикласти чимало зусиль, приділити багато часу та грошей – великий вплив на ці проблеми має раціон харчування собаки, догляд та інші фактори. Однак єдиного рішення до цього часу не було.

Регіна Белстат – добре відомий серед собаківників заводчик. Майже 30 років вона розводить та виховує собак породи Бішон-Фрізе. Багато із її вихованців можуть похвалитися великими перемогами на виставках по усьому світу.

Як і у більшості собаківників, що виховують білих собак, у пані Регіни було багато проблем зі сльозотечею у цуценят, слідами від сліз і плямами від слини, а також із потемнінням шерсті.

Довго шукаючи рішення цих питань , випробувавши безліч кормів, засобів із догляду та харчових добавок, але не дочекавшись бажаного результату, заводчиця вже майже «опустила руки». Однак, несподівано відкривши для себе лінію продукції «White Dogs» від «Nature's Protection» «Superior Care» та вирішивши її спробувати, вона скоро помітила перші зміни. «Вже після двох тижнів годування новим кормом, шерсть собак почала світлішати, набагато менше стали сльозитися очі, поступово стали зникати плями від слини. Шерсть гарнішала просто на очах», – поділилася враженнями пані Регіна.

Відома заводчиця вказала і на найважливішу помічену нею зміну. Один з найперспективніших з її цуценят мав великі проблеми із плямами від сліз і, незважаючи на те, що прекрасні показники собаки постійно захоплювали суддів на виставках, бурі слізні протоки заважали зайняти вищі позиції на виставках. Почавши годувати цього собаку кормом «White Dogs», пані Регіна незабаром побачила зміни – очі стали менше сльозитися, а шерсть навколо очей з кожним днем ставала все світліше. Цьому дивувалися і в той же час раділи однодумці і колеги заводчиці. Незабаром цей Бішон-Фрізе став лауреатом на виставці собак у Європі.

Як і більшість тих, хто спробував призначений спеціально для білих собак корм, співрозмовниця стверджує, що не помітила ніяких негативних реакцій. Заводчиця радіє, що корм «White dogs» прекрасно поїдається, що собаки, які його їдять, відчувають себе прекрасно, вони сповнені енергії, грайливі та знаходяться у чудовому настрої. Крім того, набагато рідше стали траплятися розлади травної системи, що були викликані попередніми кормами.

За словами пані Регіни, гранули корму ідеального розміру, Бішони-Фрізе їх легко з'їдають, та не варто боятися, що собаки можуть вдавитися. Прекрасні результати не залишилися непоміченими на виставках, собаки Регіни Белстат в цьому році отримали вищу оцінку на Всесвітній виставці собак.

   Сухий корм для собак Nature's Protection White Dogs   
 
smart foreash