Особливо часта проблема - харчова алергія

 

Які продукти найкраще підходять для чутливої ​​шкіри і травної системи собак?

B сучасному світі вже нікого не дивує алергія людини на різноманітні подразники. Урбанізація, забрудненість, велика популяція міст - все це, безсумнівно, впливає і на здоров'я вихованців. Собаки, як і люди, також можуть бути дуже аллергічні. Ось чому найголовніше, що в даному випадку повинен знати господар вихованця, - це як вибрати корм, що ідеально підходить для чутливої ​​шкіри і травної системи собак.

Урбанізація торкнулася і тварин

200 років тому в містах жило лише близько 3% людей. Протягом останнього століття рівень урбанізації зріс в рази. За новітніми статистичними даними в Європі він досягає 55-98%.

Підвищення рівня урбанізації також торкнулося і домашніх вихованців, особливо собак. У містах переважає велика забрудненість навколишнього середовища, а також високий рівень стресу.

Безліч собак разом зі своїми власниками переселилися з сільських місць в мегаполіси без їх власних дворів і зелених зон. Живучи в містах собаки рідше виводяться на прогулянки в парки, ліси, та й самі прогулянки тривають коротше, так як жителі мегаполісів постійно кудись поспішають. Багато досліджень показують, що собаки, які живуть в містах, з більшою ймовірністю відчувають алергічні реакції і мають чутливість до певних факторів.

Особливо часта проблема - харчова алергія

Одним з видів алергічної реакції є алергія на деякі складові частини корми. Харчова алергія становить близько 10% всіх алергій у собак. Собача шкіра - найбільший орган, тому проблеми зі здоров'ям, особливо харчова алергія і чутливість, часто супроводжуються лупою, свербінням і підвищеною втратою вовни. Приблизно 70% імунної системи собак знаходиться в її травному тракті. Таким чином, не дивно, що алергічні реакції виражаються порушеннями травлення або підвищеною чутливістю шкіри.

Фахівці з харчування пропонують вихід

Піклуючись про собаку з алергічною або чутливою травною системою, дуже важливо підібрати правильний корм. По-перше потрібно ідентифікувати, на які складові частини корми алергенність Ваша собака. Тоді можна підібрати корм, до складу якого не входять ці алергени, а також важко засвоювані інгредієнти. Новий корм "Nature's Protection Superior Care Sensitive Skin & Stomach "може бути прекрасним рішенням, якщо ви вирощуєте собаку, схильну до алергій або має чутливу травну систему. Цей корм легко засвоюється через які перебувають в його складі білків тваринного походження - м'яса ягняти - і екстракту натурального цикорію. Щоб корм не переобтяжував шлунок, в його складі немає важко засвоюваній кукурудзи. Щоб уникнути більшої кількості алергенів, в складі корму Ви не знайдете пшеницю і пшеничну клейковину, молоко і молочні продукти, яловичину, свинину, сою і її продукти, а також яєць.

У складі корму - найбільш цінні елементи

Склад нового корму збагачений кокосовим маслом - "супер продуктом", що входить в 10 ку TOP корисних продуктів світу. Воно може допомогти підтримати здоровий стан шкіри, шерсть блискучою і густий, зволожити шкіру, а також сприяє загоєнню. Також кокосове масло зміцнює імунну систему і покращує стан травного тракту. Зрозуміло не потрібно забувати і унікальне «обличчя» "Nature's Protection", мінерал "MicroZeoGen", який сприяє очищенню організму від токсинів, полегшує засвоєння поживних речовин, а також може допомогти зміцнити імунну систему. Безліччю переваг виділяється корм "Nature's Protection Superior Care Sensitive Skin & Stomach "спеціально розроблений як для маленьких, так і для собак всіх порід, тому Ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант для вашого вихованця.

 
smart foreash