Як виростити собаку чемпіона?

 

Пещений вид, прекрасні дані собаки, що відповідають всім стандартам породи, послух - це лише кілька факторів, які впливають на успіх і титули на виставках собак. Інший важливий момент, як стверджує знаменитий заводчик і кінолог Яніта Янушаускайте-Плунге, власниця одного з найбільших собачих розплідників в країнах Балтії «Тауро Кеннел», - правильне харчування собаки.

Більше 400 титулів

Розплідник «Тауро Кеннел» займається розведенням таких порід собак як мальтійські бішони, бішони фрізе і німецькі карликові шпіци. Собаки цього розплідника - призери та чемпіони міжнародних виставок. За останні 7 років вони з'явилися володарями понад 400 титулів чемпіонів світу та Європи. Особливу гордість у заводчика викликає собака Tauro Milano породи бішон фрізе. Ця 5-річна собака неймовірної краси вже завоювала 23тітула. Вона - визнаний чемпіон Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, України, Польщі, Росії, Чехії, Малайзії і Азербайджану. На виставках в Білорусі, Малайзії і на Філіппінах цей бішон фрізе був удостоєний звання переможця (Winner). Серед нагород цієї собаки - призи кращого представника своєї породи (Best of Breed). Нещодавно на найбільшій і найвідомішої в світі виставці "Crufts", що проходила в Великобританії, такого призу був удостоєний розплідник «Тауро Кеннел». На цій виставці, випередивши 186 її учасників, бішон фрізеTauro Milano був визнаний кращим представником своєї породи (Best of Breed). У 2017 році, оцінюючи результати року, Tauro Milano був визнаний TOP собакою в Литві.

Проблему бурих плям на шерсті вирішив новий корм

За твердженням заводчика, саме білошерстий собаки вимагають особливого догляду і їх підготовка до виставок - це процес, який вимагає багато часу і знань. «Догляд за білошерстий собаками нелегкий, так як доводиться стикатися з такими проблемами, як поява бурих плям навколо очей в результаті сльозотечі. Саме через інтоксикації і забруднення організму собаки слізна рідина і слина тварини втрачають свою прозорість і залишають бурі плями на шерсті. Пошуки вирішення проблеми були довгими, випробувала велику різноманітність корму, засобів по догляду за домашніми тваринами і в кінцевому підсумку дійшла висновку, що найкраще рішення для моїх собак - це створення такого корму, який не тільки допоможе вирішити цю проблему, але і забезпечить організм всіма необхідними поживними речовинами », - говорила заводчик. Таким чином, об'єднавши зусилля фахівців з питань харчування тварин, технології виробництва і ветеринарів, на ринку з'явився результат копіткої роботи "Nature's Protection Superior Care White Dogs" - корм вищої якості, інгредієнти якого збалансовані так, щоб найкращим чином задовольнити потреби білошерстних і світлошерстних собак. Корм "White Dogs", створений за унікальною формулою, зберігає білизну вовни, підтримує здорову шкіру і може зміцнити імунітет.

Цей корм збагачений унікальною добавкою "MikroZeoGen" - натуральним мінералом вулканічного походження групи цеолітів, який сприяє виведенню токсинів з організму і зміцненню імунної системи. До складу також входять мінерали, масло бораго і насіння льону і натуральні антиоксиданти, які зміцнюють організм собаки зсередини. Таким чином забезпечується здоров'я шкіри, шерсть набуває блиск і білизну, а навколо очей зникають слізні плями.

Отже, "Nature's Protection Superior Care White Dogs" корм - найкраще рішення для білошерстий і светлошерстних собак.

 
smart foreash