На європейській виставці собак - 3 чемпіона з Литви

 

На міжнародній виставці собак "European dog show", яка проходила в Польщі, широко прозвучало ім'я розплідника "Tauro Kennel", який брав участь з 15 мальтійськими і бішон фрізе, з яких 3 були присуджені звання чемпіонів Європи, і 3 - віце-чемпіонів.

Виставка "European dog show" привернула увагу великої кількості учасників - в боротьбі за звання чемпіонів брали участь більше 30 000 собак з Європи. Розплідник Tauro Kennel брав участь в конкурсах бішонов фрізе і мальтійських бішонов і в обох конкурсах зайняв перші місця. Представники з Литви мали можливість представити розплідник на найбільшій арені "Best in show".

Розплідник, що представляє Литву повернувся з виставки з 6 важливими перемогами. Мальтійський бішон Tauro Thender в класі чемпіонів посів 1 місце і був визнаний найкращим псом в породі мальтійських бішонов і чемпіоном Європи, Tauro Morella в класі чемпіонів (суки) зайняла 1 місце і стала чемпіоном Європи, Tauro Salabria, Tauro Prabanga, Grisia White Magic Jackpot також були удостоєні перших місць, а Tauro Barsoti зайняв 2 місце в класі юніорів. Tauro Milano породи бішон фрізе у відкритому класі зайняв 1 місце і став чемпіоном Європи, Tauro Misoko в класі чемпіонів також вирвався вперед і був удостоєний 1-го місця.

«Для тих, кому не доводилося брати участь у виставках, може здатися, що досить приїхати на виставку з симпатичною породистою собакою і чекати перемоги. Насправді необхідно вкласти багато праці і зусиль, щоб додому повернутися з медаллю, - розповідає Яніта Янушкаускайте-Плунге, засновник розплідника "Tauro Kennel", яка має досвід роботи в кінології більше 20 років. До виставок необхідно підготуватися психологічно не тільки власникам, але і собакам, тому в виставках беруть участь цуценята вже з 4-6 місячного віку. З першої виставки привезти медаль, можливо, не вдасться, але вихованець буде звикати до навколишнього оточення, почне соціалізуватися і в майбутньому його не будуть лякати публічні виступи.

Не менш важливий, на думку експерта, раціон харчування учасників виставок, який відрізняється від раціону харчування собак, які не беруть участі у виставках. Фахівці підбирають корм залежно від породи собаки, забарвлення шерсті і ваги. Для чемпіонів виставок, мальтійським і бішон фрізе, як і для всіх білошерстий собак, актуальна проблема бурих слізних плям на шерсті. Сльозотеча з очей турбує близько 80 проц. собак, проте сліди від сліз найбільше помітні на світлій шерсті. Власники таких собак використовують різні способи, щоб хоча б під час виставки шерсть вихованця виглядала красиво, хоча, на думку Я. Янушкаускайте-Плунге, проблему можна остаточно вирішити, підібравши спеціальний корм. Розроблений литовцями і експортований в різні європейські та азіатські країни, корм став одним з козирів, який допомагає зберегти чисту шерсть і брати одну перемогу за іншою.

Перемоги, здобуті литовським розплідником "Tauro Kennel" - в цьому році не єдині. Розплідник з 149 потрапив в TOP шістку. З найбільшої світової виставки собак, яка відбулася в серпні місяці в Амстердамі, мальтійські і бішони фризі привезли два титули чемпіонів і віце-чемпіонів. Бішон фрізе Tauro Misoko у відкритому класі завоював золото, а Tauro Sakko став віце-чемпіоном світу. Мальтійський бішон Tauro Burė завоювала звання чемпіона світу в класі юніорів, а мальтійський бішон кобель Tauro Thender - титул віце-чемпіона світу.

 
smart foreash