Домашні тварини поважного віку - інформація нашим клієнтам

 

Харчові потреби сеньйорів

З поліпшенням умов життя продовжується термін життя домашніх тварин. Якщо хочете, щоб ваш вихованець прожив довго, необхідно надати йому найкращий догляд на кожному етапі його життя. Власники часто не хочуть визнавати, що їх вихованець старіє, тому не приймають ніяких особливих заходів, щоб полегшити старість тварини. Що необхідно знати про потреби тварин, які досягли золотої пори свого життя?

Перші ознаки старіння

Кожен вихованець старіє по-різному, це дуже індивідуальний процес. Наприклад, собаки дрібних порід живуть довше, ніж собаки великих порід, тому і старіти вони починають пізніше. В процесі старіння організм тварини змінюється, сповільнюється обмін речовин, знижується фізична активність, вихованець довше спить. Також може змінитися характер вашого чотириногого друга - тварина може стати більш дратівливим або, навпаки, більш ласкавим. Згодом погіршується зір і слух, здатність до навчання, концентрації уваги. Основні вікові проблеми пов'язані з дерматологічними розладами, порушеннями травного тракту, хворобами серцево-судинної системи, дихальних шляхів, суглобів і скелета, сечовидільних шляхів і ендокринними захворюваннями. Велика частина таких проблем пов'язана зі зміненими харчовими потребами.

Як правильно піклуватися про старіючого вихованця?

Фізичне навантаження. Під час старіння знижується активність тварини, вихованець лінується грати, довше спить, собаки не висловлюють великого бажання здійснювати тривалі прогулянки. Однак, невелике фізичне навантаження для тварини обов'язкове. Вона допомагає зберегти оптимальну вагу тіла, здорові суглоби і м'язи.

Регулярні візити до ветеринарного лікаря. Старіючий тварині слід відвідувати ветеринарного лікаря не менше 1 разу на рік, краще всього - кожні півроку. Чимало хвороб неможливо помітити відразу або визначити за зовнішніми ознаками, тому дуже важливо регулярно стежити за здоров'ям вихованця. Крім того, профілактичний огляд обійдеться дешевше, ніж лікування хвороби.

Спостереження за станом здоров'я. З віком збільшується ризик розвитку певних захворювань. Помітивши такі симптоми, як різке зниження ваги або його зростання, сильна спрага і більш рясне сечовипускання, змінився апетит, пронос або блювота, необхідно негайно звертатися до ветеринарного лікаря. У старіючих тварин такі симптоми можуть бути ознаками дуже серйозних захворювань.

Відповідний корм для сеньйора

Оскільки в процесі старіння сповільнюється обмін речовин і витрата енергії, потрібно підібрати вихованцеві корм, розроблений спеціально для старіючих тварин. Він повинен бути менш калорійний і містити достатню кількість білків для підтримки м'язової маси.

Також важливо, щоб корм легко перетравлювався, так як при старінні погіршується травлення і засвоєння жирів. З цієї причини рекомендується годувати частіше, але меншими кількостями.

Ось чому ми рекомендуємо Вам корми Nature's Protection Senior для старіючих собак і Nature's Protection Senior для старіючих кішок. Ці продукти чудово збалансовані для підтримки здоров'я і гарного самопочуття літніх вихованців. Всі складові частини підібрані і оброблені таким чином, щоб полегшити процеси старіння: уповільнене травлення, відсутність рухливості, ослаблена природна система захисту організму. Продукти збагачені L-карнітином, який допомагає перетворити жир в енергію, уникнути його накопичення і підтримувати оптимальну вагу тіла.

 
smart foreash