ua
ru
Life at its best

Піктограмки

 

MicroZeoGen

Динамічно мікронізірованний клиноптилоліт забезпечує здоров'я кишечника і всмоктування поживних речовин. Нейтралізує токсини, що виробляються бактеріями в травній системі, і забезпечує рухливість суглобів.

Докозагексаєнова кислота

C додаванням жирних кислот DHA, що стимулюють розвиток мозку підростаючих кошенят і їх здатність до навчання.

Л-карнітин

Допомагає переробляти і спалювати жири, звільняючи енергію для ігор і підвищення працездатності, при цьому знижуючи вагу.

pH контроль

Відповідне чином підібрані кількості мінеральних речовин можуть сприяти підтримці і контролю pH сечі.

Оптимальний розмір гранул

З огляду на особливості перських котів нами була розроблена гранула, що полегшує поїдання корму.

Енергія для зростання

Білки і жири тваринного походження в поєднанні з вуглеводами постачають енергію, необхідну для росту кошенят і збільшення їхньої витривалості.

Виведення вовни зі шлунка

Формула з додаванням спеціальних волокон дозволяє очищати шлунок від грудок шерсті, безпечно виводячи її через кишковий тракт.

Високий рівень засвоюваності

Виготовлений з ретельно відібраного і професійно обробленого сировини, смачний корм дає хорошу засвоюваність і сформований стілець малого обсягу.

Вміст магнію

Знижений вміст магнію, який є основним компонентом струвітних каменів.

Природна захисна система

Сбалансована кількість омега 6 і Oмега 3 жирних кислот поряд з натуральними антиоксидантами допомагає підтримувати захисні системи організму.

Захист суглобів

C натуральними цеолітами, які захищають суглоби літніх кішок.

Шкіра і шерсть

Тваринні протеїни правильно збалансовані з інгрeдіентамі морського походження і жирними кислотами омега 3, забезпечують найкращий стан шкіри і блискучу, густу шерсть.

Контроль ваги

Зниження кількість калорій і великий вміст рослинної клітковини - це безпечний і надійний шлях для контролю над вагою.

Пребіотики

Натуральні ферментіруемие волокна з МОС, жому цукрового буряка і екстракту цикорію можуть сприяти розмноженню добрих бактерій, які підтримують належний стан шлунково-кишкового тракту.

Підтримка здоров'я сечовивідної системи

Сбалансований рівень мінералів запобігає розвитку каменів і підтримує правильну функцію нирки.

Joint support

Спеціальна формула для кішок великих порід сприяє підтримці здорового стану зв'язок і рухливості.

High digestebility

ФОС (фруктоолігосахаріди) з високим вмістом інуліну сприяють підтримці кишечника в здоровому стані; ізолят соєвого білка, джерело легкозасвоюваного білка, а амінокислоти підтримують структуру м'язової тканини.

Healthy growth

Важливо для кошенят великих порід завдяки комбінації харчових ліпідів масла бурачника і лососевою жиру, фолієвої кислоти, вітамінів і мінералів, які сприяють правильному росту і розвитку.

Шкіра та шерсть

Mасло огірочника і масло атлантичного лосося збагачують продукт жирними кислотами Омега-3 і Омега-6 і разом з цинком і вітамінами групи B сприяє підтримці здорової шкіри і блискучої вовни, і в той же час допомагають зміцнювати природні захисні бар'єри організму.

Tear stains off

Ретельно відібрані джерела білка підтримують нормальний стан слізних залоз і захищають організм кішки (кота) від запальних процесів.

Healthy gut

Фруктоолігосахаріди (ФОС), ферментіруемие волокна, багаті інулін, разом з жимом цукрового буряка підтримують здоров'я травного тракту і нормальну перистальтику.

Supporting mental performance

Поєднання вітамінів групи B і жирних кислот омега 3-6 грає важливу роль в підтримці належної діяльності головного мозку і в поліпшенні пам'яті.

Safeguarding vision

Лютеїн, що отримується з квітів календули, разом з комплексом вітамінів (віт. A, C і E) сприяє захисту очей від шкідливого впливу вільних радикалів і поліпшення кровообігу в очах.

Healthy mobility

Глюкозамін і хондроїтин сприяють підтримці належної структури суглобового хряща. Спеціально підібраний комплекс вітамінів і мінералів (кальцію, фосфору, цинку) зміцнює кістки.

Macrogard

Природний полісахарид бета-глюкан в поєднанні з природними антиоксидантами (зелений чай, віт. C і E) сприяє зміцненню імунної системи, робить позитивний вплив на стан нервової системи і оберігає клітини організму від дії вільних радикалів.

Grain free

Спеціально збалансований для вихованців з підвищеною чутливістю до продуктів зернового походження. Корм містить велику кількість білків і низька кількість вуглеводів.

Без барвників і консервантів

Всі продукти не містять штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Захист імунітету

Вітаміни і мінерали, що міститься в складі, допомагають підтримати здоровою імунну систему, вітамін Е у великій кількості бореться з вільними радикалами і діє як антиоксидант. Склад збагачений таурином, який необхідний для зміцнення серця.

Dental Care

Хрусткі гранули і спеціальний комплекс мінералів допомагають знизити утворення зубного нальоту, зберегти здорові ясна і чисті зуби.

Nails

Higher Energy Value

Підвищений обсяг жирів, одержуваних з сушеного сонячного окуня, забезпечує необхідну кількість енергії для активних кішок.

Free from artificial additives

Без штучних антиоксидантів, барвників і підсилювачів смаку.

Hypoallergenic

Без вмісту інгредієнтів, здатних викликати непереносимість їжі або алергічні реакції.

Higher fat level

Підвищений обсяг жирів, одержуваних з сушеного сонячного окуня, забезпечує необхідну кількість енергії для активних кішок.

Strong muscles

Підвищений обсяг білка допомагає підтримувати м'язову масу і відповідний енергетичний баланс для активних вихованців.