ua
ru
Life at its best

Піктограмки

 

MicroZeoGen

активований мікронізований клиноптилоліт активно сприяє підтримці здоров'я кишечника і поглинанню поживних речовин. Він захоплює і видаляє кишкові патогенні бактерії та їх токсини. Він також стимулює рухливість завдяки спільній смазці, що славиться природною захисною системою організму.

Докозагексаєнова кислота

збагачені докозагексаєновою кислотою жирні кислоти, як відомо, стимулюють розвиток мозку і здатність до навчання зростаючих кошенят.

Л-карнітин

допомагає в мобілізації і спалюванні жирів, звільняючи при цьому енергію для ігор і активної діяльності. Також корисний для зниження ваги.

pH контроль

джерела тваринного білка і природні підкислювачі сечі сприяють підтримці необхідної сечової кислотності, щоб уникнути утворення кристалів струвита в сечовому міхурі.

Скоригований розмір порцій

форма і розмір гранул були спеціально розроблені для забезпечення оптимального годування кішок.

Енергія для зростання

формула, багата тваринними білками і жирами, в поєднанні з вуглеводами, містить всі поживні речовини і енергію, необхідні для зростання і витривалості молодих кішок.

Контроль утворення тріхобезоара

Спеціальні волокна, що містяться в цій легко засвоюваній формулі, захоплюють волоски в шлунку і безпечно видаляють їх через шлунково-кишковий тракт.

Високий рівень засвоюваності

результатом ретельно відібраних інгредієнтів найвищої якості, оброблених на професійному рівні, є дуже смачний, легко засвоюваний продукт і тверді випорожнення малого обсягу.

Вміст магнію

контрольовані рівні магнію надають допомогу в боротьбі проти утворення кристалів струвита в сечовому міхурі.

Природна захисна система

збалансований вміст омега-6 і 3 жирних кислот поряд із природною антіоксідантною системою підтримують природні захисні системи організму.

Загальний захист

добірні поживні речовини допомагають у формуванні та захисті суглобового хряща, а також у підтримці рухливості.

Шкіра і шерсть

тваринні білки, ретельно збалансовані з інгредієнтами морського походження і омега-3 жирними кислотами, сприяють оптимальному стану шкіри і багатій, блискучій шерсті.

Контроль ваги

менший вміст калорій і більший вміст клітковини в збільшених в об'ємі гранулах допомагає в здійсненні контролю надмірного збільшення ваги безпечним і здоровим способом.

Пребіотики

Натуральні інгредієнти (буряковий жом і цикорій) FOS + MOS забезпечують оптимальну кишкову флору і травлення.