ua
ru
Life at its best

Піктограмки

 

MicroZeoGen

активований мікронізований клиноптилоліт активно сприяє підтримці здоров'я шлунка і поглинанню поживних речовин. Він захоплює і видаляє кишкові патогенні бактерії та їх токсини. Він також стимулює рухливість завдяки спільній смазці, що славиться природною захисною системою організму.

Натуральна антиоксидантна система

вітамін Е і екстракт розмарину захищають від негативного впливу вільних радикалів абсолютно природним чином.

Хороший початок

розроблений ветеринарами і дієтологами, щоб допомогти щенятам в подоланні важкого періоду відібрання від матері, перебуваючи при цьому в оптимальному стані здоров'я, і забезпечити хороший старт у житті.

DHA

з жирною кислотою DHA, якa, як відомо, стимулює розвиток мозку і здатність до навчання зростаючого цуценя.

L-карнітин

допомагає в мобілізації і спалюванні жирів, звільняючи при цьому енергію для ігор і активної діяльності. Також корисний для зниження ваги.

Суміш вуглеводів

розумне поєднання сорго та ячменю допомагає вашому собаці підтримувати нормальний рівень глюкози в крові.

Догляд за зубами

хрусткі гранули та добірне поєднання мінералів допомагають зменшити існуючий зубний камінь і сприяють підтриманню чистоти зубів і здорових ясен.

Витривалість

ця формула, розроблена фахівцями, містить масу переваг і забезпечує високий рівень витривалості собак, навіть в найбільш напружених умовах.

Високий рівень засвоюваності

результатом ретельно відібраних інгредієнтів найвищої якості, обработанних на професійному рівні, є дуже смачний, легко засвоюваний продукт і тверді випорожнення малого обсягу.

Захист суглобів

добірні поживні речовини допомагають у формуванні та захисті суглобового хряща.

Природна захисна система

збалансована кількість омега-6 і Oмега-3 жирних кислот поряд з натуральними антиоксидантами допомагає підтримувати захисні системи організму.

Оптимальне зростання

формула, багата тваринними білками і жирами, в поєднанні з ретельно відібраними вуглеводами забезпечує всі поживні речовини і енергію, необхідні для зростання і витривалості маленьких цуценят.

Кожа і шкіра

білки тваринного походження, ретельно збалансовані з інгредієнтами морського походження і омега-3 жирними кислотами, сприяють оптимальному стану шкіри і густий, блискучій шерсті.

Контроль ваги

менший вміст калорій і більший вміст клітковини в збільшених в об'ємі гранулах допомагає в здійсненні контролю надмірного збільшення ваги безпечним і здоровим способом.