ua
ru
Life at its best

Піктограмки

 

MicroZeoGen

Динамічно мікронізірованний клиноптилоліт oбеспечівает здоров'я кишечника і всмоктування поживних речовин. Нейтралізує токсини, що виробляються бактеріями в травній системі, і забезпечує рухливість суглобів.

Створено ветеринарами і дієтологами, щоб допомогти щенятам оптимально подолати важкий перехід від годування молоком і почати успішну самостійне життя.

Без пшениці

Зменшує ризик алергічної реакції, що викликається пшеницею.

Виготовлений з ретельно відібраного і професійно обробленого сировини, смачний корм дає хорошу засвоюваність і сформований стілець малого обсягу.

Збалансована кількість омега 6 і омега 3 жирних кислот поряд з натуральними антиоксидантами допомагає підтримувати захисні системи організму.

Багата формула тваринних протеїнів і жирів, з доданими вуглеводами, забезпечує необхідною енергією для зростання і витривалості маленьких цуценят

Збагачений DHA жирними кислотами, які впливають на розвиток мозку і здатність зростаючих цуценят до навчання.

Правильно підібрані харчові речовини сприяють відновленню і захисту хрящової тканини суглобів.

Протеїни тваринного походження правильно збалансовані з інгрeдіентамі морського походження і жирними кислотами омега 3, забезпечують найкращий стан шкіри і блискучу, густу шерсть.

Хрусткі гранули і спеціальний комплекс мінералів допомагають знизити утворення зубного нальоту, зберегти здорові ясна і чисті зуби.

Вітамін Е і екстракт розмарину природним чином цілком захищають від шкідливого впливу вільних радикалів.

Важливий складовий елемент процесу виробництва енергії і метаболізму жирів. Дана речовина також важливо для рпботи серця, печінки, нирок і підтримки імунної системи.

Волокнисті речовини (ФОС і МОС) впливають на розмноження хороших бактерій, що підтримують нормальний стан травного тракту.

Формула, розроблена фахівцями, має багато переваг і забезпечує витривалість собак навіть у найважчих ситуаціях.

Знижена кількість калорій і великий вміст рослинної клітковини - це безпечний і надійний шлях для контролю над вагою.

Збалансований вміст сорго і ячменю допомагає вашій собаці підтримувати нормальний рівень глюкози в крові.

Завдяки точно підібраному джерелу білка підтримується належний склад слізної рідини, а організм собаки захищений від запальних процесів.

Вміщені в маслі бурачника, лососевому жирі і в насінні льону жирні кислоти - для здорового стану шкіри; ексклюзивний склад-для забезпечення пещеною, білої, блискучої шерсті. Підвищений вміст цинку, міді, біотину і вітамінів групи B сприяє корисному впливу на шкіру і зміцненню природних захисних бар'єрів організму.

Hатуральний полісахарид бета-глюкан, що отримується з дріжджів, разом з жирними кислотами DHA сприяє забезпеченню належного функціонування мозку і нервової системи. Бета-глюкан в поєднанні з пребіотиками з целюлози і ФОС (фруктоолігосахарідов) здатний стимулювати відтворення хороших бактерій, які підтримують правильну роботу шлунково-кишкового тракту. * Biorigin є власником торгової марки MacroGard®.

Жирні кислоти омега-3-6 разом з мінеральними речовинами (кальцій, цинк, фосфор) і вітамінами (вітаміни A, D) сприяє підтримці в здоровому стані зубів і кісток під час росту.

Лютеїн і високий вміст вітаміну E сприяють захисту клітин, поліфеноли зеленого чаю і винограду затримують процес старіння і зміцнюють імунну систему.

Спеціальна формула, доповнена жирними кислотами DHA + EPA, таурином, разом з L-карнітин і антиоксидантами може допомогти підтримці нормальної серцевої діяльності і поліпшити роботу системи кровообігу.

Спеціально для собак великих порід розроблена формула з глюкозаміном і хондроітом, разом з кремнієм може допомогти збереженню здоров'я суглобів і рухової системи.

Видатна формула для собак з червоним відтінком шерсті, яка може захистити і відтінити червоний колір шерсті.

Свіжоприготовані креветки і лососеве масло, отримане з атлантичних риб лососевих порід, збагачують продукт жирними кислотами Омега 3 і Омега 6, необхідними для підтримки хорошого стану шкіри і і блиску шерсті.

Збалансований комплекс кальцію, фосфору і вітамінів (вітаміни C і D) сприяє зміцненню кісток і зубів.

Усі продукти не містять штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Bітамін D3 и марганець допомагають Забезпечити міцність кісток и зубів.

Підвищений обсяг білка допомагає підтримувати м'язову масу і відповідний енергетичний баланс для активних вихованців.

Добре поїдається - виняткові смакові якості курятина з кунжутом.

Розмір делікатесу адаптований для дрібних і міні-порід.

Ексклюзивний смак для розбірливих собак.

Без вмісту інгредієнтів, здатних викликати непереносимість їжі або алергічні реакції.

ФОС (фруктоолігосахаріди) з високим вмістом інуліну сприяють підтримці кишечника в здоровому стані; ізолят соєвого білка, джерело легкозасвоюваного білка, а амінокислоти підтримують структуру м'язової тканини.

Bітамін E і розмаринове масло оберігають від дії вільних радикалів абсолютно природним шляхом.