ua
ru
Life at its best
Життя в найкращому своєму проявленні!

Життя в найкращому своєму проявленні!

Головна мета нашої торгової марки NP - прославляти життя! Ми підносимо не лише життя домашніх вихованців, але і їх власників. Саме тому ми вважаємо, що нашою основною місією є зміцнення відносин між людиною і тваринами. Також саме тому справжні потреби собак і кішок є для нас пріоритетними. Бо тільки в тому випадку ми можемо розраховувати на здоров'я і довголіття наших чотириногих улюбленців, якщо ми годуємо наших собак і кішок так, як передбачено природою.

 

Для NP прагнення бути ближче до природи означає, що ми повинні зосередити всі наші зусилля, щоб годувати собак і кішок як хижаків. Тобто саме так, як їм призначено самою природою. Тоді як кішки є справжніми хижаками, собаки можуть вижити, будучи всеїдними, але все-таки вони почувають себе набагато краще, якщо їх годують, як хижаків. Ми не хочемо, щоб собаки просто виживали... Ми хочемо, щоб їх годували найкращим чином!

 

Годування собак або кішок, як хижаків, не означає, що вони повинні харчуватися тільки одним м'ясом. Це означає, що білок, що є джерелом необхідних амінокислот для власного метаболізму і підтримки всього організму, повинен бути отриманий з м'яса, а не із зернових культур (таких як, наприклад, соя). Тому основним білком у всіх кормах серії NP є тваринний білок, отриманий з м'яса.

Це лише один приклад того, як наша філософія харчування повністю адаптована до правильних і натуральних харчових потреб собак і кішок.

 

Це не випадково, що в зображенні логотипу торгової марки НП використовується стилізоване зображення Кору. Слово Кору на мові Майорі позначає спіраль.

 

Спіральна форма символу нашої торгової марки заснована на спіральній формі Кору - нерозкритої квітки сріблястої папороті, яка символізує нове життя, ріст і силу. Зовнішня кругла сторона спіралі Кору передає ідею вічного руху, в той час як внутрішня спіраль пропонує повернутися до самого початку шляху - місцю походження.

 

Таким чином символ бренду NP підкреслює зв'язок між Кору і хвостом собаки або кішки!

 

Вибір Кору в якості символу нашого бренду означає довгострокові зобов'язання для всіх людей, пов'язаних з торговою маркою NP:

...

Ми зобов'язуємося "залишатися на місці походження" собак і кішок, а також неухильно прагнути набувати все більш глибокого розуміння їх істинних і природних потреб у харчуванні.

 

 

Ми зобов'язуємося постійно вдосконалювати наші рецептури кормів для собак і кішок і використовувати всі переваги, які пропонує нам природа. При цьому ми приймаємо принцип "вічного руху", символом якого є Кору. Наші інновації з використанням MicroZeoGen є живим прикладом виконання цього зобов'язання.

 

 

Ми зобов'язуємося виробляти найкращі дієти для новонароджених цуценят і кошенят, щоб допомогти "новому життю" повністю розкрити закладений в ньому генетичний потенціал. Ми дуже намагатимемося в міру наших можливостей надавати допомогу і консультації новоспеченим власникам цуценят і кошенят, щоб забезпечити кращий старт в житті їх щойно придбаних улюбленців.

 

 

Ми зобов'язуємося розробляти наші дієти з особливою ретельністю і увагою до спеціальних потреб «зростаючих» собак і кішок і враховувати відмінності в розмірах залежно від породи.

 

 

Ми зобов'язуємося проводити дієти, що підходять для тварин з різним способом життя, щоб дати можливість без обмеження використовувати «природні сили» робочих або спортивних собак, а також собак з високим рівнем активності.

 

 

Команда NP пишається, що Кору є нашим символом досконалості.