ua
ru
Life at its best
Особисте зобов'язання

Особисте зобов'язання

image 1

Ласкаво просимо на сайт NP

 

Домашні тварини завжди відігравали важливу роль у моєму житті. Відколи я себе пам'ятаю, я захоплювалася ними і плекала їх. В юності я відкрила для себе і захопилася світом кінології. Як заводчик декількох чудових порід я брала участь у багатьох виставках, для того, щоб стати міжнародним суддею. Я є також засновником Пудель-клубу Литви. Двадцять років тому я вирішила перетворити мою пристрасть на користь для всіх домашніх тварин і їх любителів: у відповідь на відсутність товарів для домашніх тварин в Литві ми стали продавати імпортні товари для тварин через спеціалізовані зоомагазини. Сьогодні ми працюємо більш ніж в 80 висококласних магазинах на нашому внутрішньому ринку.

Глибокі знання про харчування тварин, які ми придбали за ці роки, заклали міцну основу для наступного кроку: створення провідного заводу з виробництва кормів для домашніх тварин в країнах Балтії, що робить доступними наші власні продукти для швидко зростаючого числа потенційних клієнтів по всій Європі.

Наша культура навчання, наш особливий інтерес в галузі наукових досліджень і сучасних технологій, а також наше прагнення інноваційної концепції робить NP унікальним кормом з єдиною орієнтацією на задоволення істинних потреб у харчуванні собак і кішок. Наша співпраця з європейськими фахівцями в області харчування собак і кішок і провідних фахівців в області ветеринарії і біології надають NP ексклюзивні можливості і переваги, які дозволяють покращити здоров'я і благополуччя вашої собаки і кішки. І я надзвичайно пишаюся цим.

Вітаю вас з вибором корма NP. Я переконана, що у відповідь ви отримаєте багато років радості і безумовної любові.

 

Janita Januškauskaitė - Plungé