ua
ru
Life at its best
Ми обіцяємо вам

Ми обіцяємо вам

На першому місці у NP стоїть збереження якості. Це наш основний принцип, щодо якого не робиться ніяких поступок. Якість є нашою головною концепцією, що включає в себе чудові інгредієнти, які ми використовуємо, і продукти, які ми поставляємо, а також послуги, які ми надаємо нашим постійним клієнтам.

 

   

Наш сучасний завод проходить щорічну перевірку ІСО 9001, яку здійснює відомий німецький інститут. Наші продукти кілька разів офіційно були нагороджені в конкурсах.

 

Всі інгредієнти, які надходять від постачальників, пройшли сертифікацію на відповідність нашим вимогам за якістю, і постійно проходять перевірку в нашій власній і в інших незалежних лабораторіях.

 

Звичайно, ми не використовуємо генетично модифіковану сировину в жодному з наших продуктів.

 

Ми послідовні в нашій філософії харчування: ми поважаємо істинну природу собаки і кішки. Ми не користуємося ніякими маркетинговими хитрощами в просуванні нашої продукції.

 

Простий і очевидний асортимент NP пропонує безліч переваг для задоволення самих специфічних потреб у харчуванні вашої собаки і кішки з урахуванням особливостей кожного віку, способу життя і умов утримання.

 

Наші міжнародні експерти в галузі харчування тварин, ветеринарного обслуговування та виробничих технологій узгоджено працювали, щоб створити інноваційну лінію продуктів NP. Наші зобов'язання перед вами на цьому не закінчуються. За допомогою нашого сайту ці експерти доступні для спілкування з кожним із вас і готові персонально надати будь-які поради, які можуть вам знадобитися для досягнення здорового довголіття вашого домашнього улюбленця.

 

Ми вітаємо Вас з вибором корма NP. Це відповідальний і розумний вибір, якщо ви прагнете підтримувати оптимальне здоров'я і благополуччя собак і кішок, про яких ви дбаєте.

Ви станете свідками реального результату від використання корму NP: «Життя в кращому своєму прояві"!