Обираючи корм для молодого вихованця, можна стикнутися з різними думками: одні люди впевнені, що зерно є чудовим джерелом вуглеводів, що забезпечують достатній рівень енергії; в той самий час, інші рекомендують беззерновий, багатий м’ясом корм. У цій статті ви дізнаєтесь про переваги беззернового корму для цуценят з особливо чутливою травною системою.

Переваги беззернової дієти для цуценят

Беззерновий корм – це корм, що не містить в своєму складі зернові культури. Багато власників, нажаль, все частіше стикаються з проблемою алергічних реакцій у своїх вихованців. Однією з причин появи таких реакцій є наявність зернових культур у складі кормів. Симптомами алергії на зерно у собак зазвичай є свербіж, почервоніння, лущення шкіри та випадіння шерсті. Беззернова дієта є справжнім порятунком для цуценят, які страждають алергією на зерно.

Беззерновий корм також чудово підходить для домашніх тварин з чутливою травною системою. Якщо у домашнього вихованця часто трапляються різні розлади травлення, такі як діарея або блювота, дієта без зерна вирішить ці проблеми. Відсутність зерна в раціоні собаки полегшує перетравлення, воно також не перевантажує травний тракт і не завдає дискомфорту вашому вихованцеві. Крім того, корм без зерна містить більше м’яса, отже ваш вихованець швидше насичується і довше залишатися ситим. Таким чином ви можете бути впевнені, що ваше цуценя не буде переїдати і не матиме захворювань травної системи.

Асортимент беззернових кормів NATURE'S PROTECTION  для молодих собак

Піклуючись про раціон цуценят і молодих собак, компанія Nature's Protection створила такі беззерновие корми:

  • Nature's Protection Puppy Starter - корм-стартер для цуценят всіх порід;
  • Nature's Protection Superior Care White Dogs Starter - спеціалізований корм-стартер для цуценят білого забарвлення всіх порід;
  • Nature's Protection Superior Care White Dogs Junior All Breeds - спеціалізований корм з лососем для собак-юніорів білого забарвлення всіх порід;
  • Nature's Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish Junior - спеціалізований корм з білою рибою для собак-юніорів білого забарвлення малих порід;
  • Nature's Protection Lifestyle Salmon with Krill Starter - корм-стартер з крилем для цуценят всіх порід;
  • Nature's Protection Lifestyle Salmon with Krill Junior - сухий корм з крилем для собак-юніорів всіх порід.

Ці продукти не містять зернових культур, а основним джерелом білка є лосось або біла риба, які займають в складі корму не менше 40%. Ці види риб багаті жирними кислотами Омега-3 і Омега-6. Ці жирні кислоти забезпечують здоровий ріст і розвиток цуценя, а також правильну мозкову і серцеву діяльність, та хороший стан шкіри і вовни.

Крім того, корми Nature's Protection містять різні функціональні інгредієнти, такі як календула, зелений чай і пребіотики (фруктоолігосахаріди). Календула, джерело лютеїну, має протизапальну дію і допомагає захистити очі від несприятливого впливу навколишнього середовища. Зелений чай - це природний антиоксидант, який допомагає захистити клітини організму від шкідливої ​​дії вільних радикалів. Пребіотики - фруктоолігосахаріди - це їжа для корисних бактерій в організмі, що сприяє їх розмноженню і забезпечує безперебійне функціонування травної системи.

Безпечний перехід собак на беззернові корми

Якщо ви вирішили ввести в раціон свого вихованця беззерновий корм, майте на увазі, що потрібно забезпечити правильний перехід на новий продукт. Це означає поступово замінювати корм, змішуючи старий з новим. Рекомендований перехідний період для цуценят - не менше 7 днів. Тільки поступово змінюючи корм, ви можете бути впевнені, що у вашого вихованця не буде порушень травної системи через занадто швидке введення нового складу корму. Це особливо важливо, якщо ваш вихованець ніколи раніше не пробував корми без зерна. Оскільки склад продуктів сильно розрізняється, різка зміна корму може викликати у цуценяти дискомфорт.