Беззерновие корми - інновація в раціоні харчування домашніх тварин

У магазинах окремі полиці виділяються для продукції, яка не містить певних інгредієнтів, наприклад, зростає популярність продуктів без цукру, глютену, лактози. Все більше людей вважають за краще беззерновую дієту з метою забезпечення здорового і натурального харчування. Годування собак і кішок беззерновим кормом також стало дуже популярним. Зазначимо кілька причин, чому для свого вихованця варто вибрати саме такий раціон харчування.

Полегшений процес травлення

Якщо у вашого вихованця чутлива травна система, періодично порушується робота травлення, варто спробувати беззерновой корм. Він легко перетравлюється, що не обтяжує травний тракт, тому це відмінний вибір для тих, хто намагається уникнути проблем травлення.

Знижується ймовірність появи алергії

Близько 10% всіх алергічних реакцій у тварин становить алергія на певні інгредієнти корму. З цих 10% приблизно у десятої частини вихованців виникають алергічні реакції на зерно (найчастіше на пшеницю). Беззерновие корми знижують ймовірність появи алергії, а це означає, що не викликають лущення шкіри, свербіння, почервоніння і випадання шерсті. Крім того, беззерновие корми можуть допомогти поліпшити стан шкіри і вовни.
 

 

 

Більше білків тваринного походження

Найчастіше зерно в кормах замінюється картоплею, але, як правило, в беззернових кормах переважає більшу кількість білків тваринного походження. Це означає, що вихованець отримує більше незамінних амінокислот, вітамінів і мінеральних речовин, необхідних для підтримки загального здоров'я організму.

Крім того, білки тваринного походження надають більше енергії, покращують стан шкіри і вовни, випорожнення вихованця бувають в невеликих кількостях і тверді.

Легше контролювати вагу

Під час годування беззерновим кормом вихованець швидше відчуває ситість і почуття ситості зберігається у нього більш тривалий час. Це дозволяє легше контролювати і підтримувати оптимальну вагу вихованця.

Якщо вам важко встояти перед благальним поглядом вихованця і ви переживаєте через його ваги, беззерновие корми є відмінним вибором для збереження почуття ситості більш тривалий час.

Функціональні добавки для зміцнення здоров'я

Крім основних переваг, беззерновие корми найчастіше містять різні функціональні добавки: клітковину і пребіотики, які покращують процес травлення, натуральні антиоксиданти, які зміцнюють імунну систему, L-карнітин, який допомагає контролювати вагу, і інші.

Ці функціональні добавки надають кормів додаткові корисні властивості для підтримки і зміцнення здоров'я вихованця.

Незважаючи на те, що популярність беззернових кормів зросла настільки, що може здатися справою моди, вони все-таки дуже корисні для організму тварини. Зупинивши свій вибір на беззерновом кормі, введіть його в харчовий раціон вихованця поступово. Перші кілька днів беззерновой корм змішуйте зі старим кормом, щоб уникнути розладів травної системи вихованця через різку зміну корму.

Беззерновой корм для собак можете вибрати з NATURE'S PROTECTION асортименту сухого корму екстра-класу.