За останній час кількість вихованців, які страждають на алергію, проявом різних небажаних реакцій, збільшилася. Одна з найбільш важких для вирішення проблем - харчова алергія. Почервоніла і покрита висипом шкіра, постійне чесання і порушене травлення - лише кілька неприємних ознак, що вказують на те, що вихованець не переносить їжу, яку ви йому даєте.

Харчова алергія - найбільш часта проблема

Одна з найбільш часто зустрічаються видів алергічних реакцій - алергія на певні складові частини корми. Харчова алергія становить приблизно 10% всіх видів алергічних реакцій, які зустрічаються у собак. Найбільш поширені харчові алергени у собак такі:

  • Молок і молочні продукти;
  • Яловичина;
  • Свинина;
  • Пшениця і пшеничний глютен;
  • Соя і соєві продукти;
  • Яйця;
  • Курка.

Найчастіше ознаки алергії можна виявити в області вух, подушечок лап, живота, очей і передніх лап. Про те, що вихованець страждає харчовою алергій, можуть вказувати наступні ознаки: почервоніла або суха шкіра, висип на шкірі, свербіж шкіри, підвищене випадання шерсті. Крім того, може з'явитися вушна інфекція, порушення травлення, чхання, почервоніння очей.

Маючи собаку-алергіка, дуже важливо вибрати відповідний корм. Перш за все, необхідно встановити, на які інгредієнти у собаки проявляється алергія. Після цього підібрати корм, в складі якого відсутні алергени.

Новинка "Nature's Protection" для собак з алергією

Новітній корм "Nature's Protection Superior Care Hypoallergenic" може стати відмінним рішенням для тих, хто тримає собаку, схильну до алергічних реакцій. Цей сухий корм особливо легко перетравлюється завдяки наявним в складі білків тваринного походження - лососеві. Крім того, корм не містить зерна, тому він підходить для собак з особливо чутливою травною системою. Також, в кормі відсутні пшениця і пшеничний глютен, молоко і молочні продукти, яловичина, свинина, соя і соєві продукти, а також яйця.

Зрозуміло, не варто забувати і про унікальну складову частину кормів "Nature's Protection" - мінерал "MicroZeoGen", який може допомогти вивести їх організму токсини, полегшити засвоєння поживних речовин, а також зміцнити імунну систему.

Корм "Nature's Protection Superior Care Hypoallergenic", який відрізняється великою кількістю переваг, призначений для собак всіх порід, тому буде проявлена ​​турбота як про самих маленьких, так і про самих великих.