Хочете, щоб вихованець отримував насолоду від корму якомога довше?

Проявивши повну відповідальність при виборі корму для свого вихованця, ми сподіваємося, що він буде насолоджуватися ним довгий час. Але через деякий час після відкриття упаковки помічаємо, що корм у вихованця вже не викликає такий інтерес. Це може статися через те, що якість корму змінилося через невідповідні умови його зберігання. Як правильно зберігати корм, щоб він якомога довше залишався привабливим для вихованця?

Зберігати в сухому і прохолодному місці

Виробники сухих кормів на упаковці вказують «Зберігати в сухому і прохолодному місці». Це означає, що найкраще корм для домашнього вихованця зберігати при кімнатній температурі, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Корм, який зберігається при високій температурі або піддається впливу прямих сонячних променів, швидше псується, так як присутній в кормі жир піддається оксидації, що додасть продукту гіркуватий смак і неприємний запах.

Потрібно відзначити, що гараж, підвал або зовнішнє комори приміщення не є підходящим місцем для зберігання корму, так як вони не опалюються і безпосередньо залежать від погодних умов.

Зберігати в оригінальній упаковці

Зберігаючи корм в оригінальній упаковці, ви тим самим забезпечите, що корм не втратить своїх смакових якостей і аромату. Важливо щільно закрити упаковку, щоб всередину не потрапило повітря. Крім того, оригінальна упаковка містить велику кількість важливої ​​інформації - дата виробництва і термін зберігання, номер партії, реквізити виробника - вся ця інформація може дуже стати в нагоді, якщо якість продукту викликає сумніви.

Якщо зберігайте корм в контейнері, то він повинен бути з якісного пластику, скла або стали. Щоразу перед тим, як наповнити контейнер новою партією корми, його необхідно помити гарячою водою з милом, ретельно прополоскати і просушити. Дуже важливо новий корм засипати в сухий контейнер, так як надлишок вологи може викликати цвіль продукту.

Купуючи корм своєму вихованцеві, рекомендуємо добре обміркувати, скільки є оптимальним, щоб не купити занадто багато. Чим свіже корм, тим смачніше він буде для вихованця!