0
Укр

Корм для собак

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Корм для собак Nature's Protection, як дар самої природи

Nature's Protection - це бренд кормів і ласощів для собак і кішок, що виготовляються UAB AKVATERA в Литві. Він рекламується як смачний, легкозасвоюваний корм, адаптований до харчових потреб тварин і приготований тільки з високоякісних інгредієнтів, без додавання штучних барвників, консервантів, підсилювачів смаку і генетично модифікованих інгредієнтів. Корм для собак Nature's Protection - це найкраще, що ви можете дати своєму чотирилапими другу.

Чому професіонали рекомендують купити корм для собак Nature's Protection?

корм для собак

Немає видовища сумнішого ніж голодна собака. Турбота про повний животик вихованця - обов'язок відповідального, люблячого господаря. Ви напевно це прекрасно знаєте. І ви безумовно хочете, щоб ваша собака отримувала з харчуванням тільки найкраще. Якщо собака не отримує потрібної кількості їжі або їсть не призначену для неї їжу, вона може сильно постраждати. Наслідки неправильного харчування:

  • недостатня вага;
  • надлишкова вага;
  • проблеми з нирками, печінкою, травленням;
  • тьмяна або випадаюча шерсть.

Це тільки початок довгого списку проблем, які можуть вплинути на вашу собаку. Нехтування дієтою собаки і її роллю в профілактиці здоров'я може мати жахливі наслідки. На щастя, цього можна уникнути. Корм Натур Протекшн для собак допоможе вам в цьому.

Годування вашої собаки правильним кормом зробить її щасливою і повною енергії. Вона буде здорова і довгі роки радувати своєю активністю. Ви також позбавите тварину від багатьох страждань і стресу під час занадто частого відвідування ветеринара.

Сита собака - це щаслива собака

Годування собак в даний час не здається особливо складним, але в той же час вимагає, щоб власник знав про поживні якості продуктів і адаптував корм для собак Nature's Protection до індивідуальних потреб вихованця. Як у випадку годування з сухим, так і з вологим змістом, бренд Натур Протекшн корм для собак підготував з широким вибором продуктів, виготовлених з високоякісних інгредієнтів.

Nature'корма для собак;s Protection - корм для собак з будь-якими смаковими уподобаннями

Доступні в нашому інтернет-магазині naturesprotection.com.ua корми для домашніх тварин завдяки різноманітності інгредієнтів задовольнять смак кожного власника собаки і його вихованця. Ми пропонуємо замовити як класичні сухі корми, які дуже зручні в повсякденному харчуванні собак, так і консервовані вологі корми, що ідеально підходять в якості різноманітних страв. Доставка товарів по всій Україні: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів та ін.

Всі продукти приготовлені з високоякісних інгредієнтів з урахуванням біологічних потреб домашніх тварин. Що ще Nature's Protection дасть вам і вашому собаці? Корм для собак цієї марки був підготовлений з урахуванням потреб всіх собак. Дорослі та цуценята, маленькі і великі собаки, зі світлою і темною шерстю. Правильно підібрані інгредієнти підкреслюють красу шерсті собаки.

Корм для собак Nature's Protection - відгуки, інгредієнти - вивчіть їх і прийміть правильне рішення

Вибрати кращий корм для собак - не найпростіше завдання. Зрештою, на кону дійсно важливі речі - здоров'я і благополуччя вашої собаки. Треба враховувати безліч факторів:

  1. В першу чергу, склад їжі. В цьому відношенні корм для собак Nature's Protection не розчарує.
  2. Ціна теж вас порадує. Співвідношення ціни та якості краще, ніж задовільне. Ціна не повинна бути єдиним критерієм, але для вас вона безумовно важлива.
  3. Ще один важливий фактор - це репутація корму для собак Nature's Protection. Відгуки дозволяють швидко дізнатися, чи варта їжа вашої уваги і животика собаки. У таких випадках краще не вчитися на своїх помилках. Безпечніше і приємніше черпати інформацію з величезної кількості досвіду інших людей і їх домашніх тварин
Клас корму Ціна від
Ультра Супер-преміум 575 грн
Супер-преміум 40 грн
Преміум 37 грн

 

Вік собаки:

Вік Ціна від
Для цуценят і юніорів 37 грн
Для дорослих собак 37 грн
Для літніх собак 79 грн

 

Особливості потреби:

Особливості Ціна від
Для вихованців із білою шерстю 118 грн
Для вихованців із рудою шерстю 168 грн
Схильність до алергії 138 грн
Чутливе травлення 88 грн

 

Розмір породи:

Порода Ціна від
Мала 37 грн
Середня 37 грн
Велика та гігантська 37 грн
Вгору
,