Правдива історія, заснована на реальних фактах.
 
Перш ніж я почну розповідати історію, необхідно уточнити, що пуделі з'явилися в моєму житті, коли мені було п'ятнадцять. Тепер, коли мені виповнилося сорок, пуделі і раніше завжди мої компаніони.

Листопад 2011 р

Я пам'ятаю той вечір, коли ми всі зібралися в нашій вітальні, і тринадцятирічний королівський пудель на ім'я Canmoy's Via Baltia, який повернувся до нас в той же день, лежав поруч з нами, Віа повернулася до нас від своїх господарів, тому що вона більше не могла піднятися по сходах до четвертого поверху, де вони жили. Гірше того: вона ледь могла ходити. Прекрасне життя залишила свої сліди на Віа: катаракта, зношені суглоби, рідкісне сріблясте шерсть. Життя 13 річного великого чорного пуделя назівестя «бабине літо».

Коротка передісторія

Ми працюємо в зоологічному бізнесі вже більше 20 років, займаємося розведенням собак, продажем кормів і основних засобів догляду за домашніми тваринами, представляємо найбільших світових виробників домашніх тварин, ми помітили різницю, як реклама впливає на людей і які насправді потреби у собак. Ми вирішили, що наш професійний досвід і знання допоможуть нам створити унікальний продукт найвищої якості, а ім'я та відповідальність нашої сім'ї підтвердять його якість.

Отже, в той вечір разом з нашою міжнародною командою - доктором Робом Вігуру з Бельгії і нашим другом з Хорватії Робертом Стезінаром, доктором наук і ветеринарним лікарем - ми розробили плани по дизайну нової лінійки кормів для собак і кішок. Роберт розповів про унікальний натуральному матеріалі, який слід використовувати в наших нових продуктах. Пізніше ми запатентували цей матеріал під назвою MicroZeoGen.

Зізнаюся, я досить скептично ставився до переваг цього матеріалу. Це здавалося занадто гарним, щоб бути правдою.

Повернемося до Вія

У той день, коли Віа повернулася до нас, вона постійно лежала і відмовлявся їсти. І від неї дуже погано пахло, я дуже добре знаю цей запах заходу життя ... Він не обіцяв нічого доброго ... Ми з чоловіком розуміли, що вона довго не проживе. Ми вирішили подбати про цю собаці і зробити все можливе, щоб полегшити їй життя до кінця.

Ми почали годувати Вію «чарівним» порошком MicroZeoGen, рекомендованим Робертом. Половина чайної ложки двічі на день. На наступний день вона все ще лежала, але почала їсти. Ми винесли Вію на вулицю, але незабаром вона зробила свої перші кроки ...

З тих пір все змінилося на краще.

Незабаром мій чоловік Таурас почав водити Вію на роботу, щоб у собаки з'явилася мотивація двігатсья і вона отримала деяку радість життя. Нам все ще доводилося нести Вію вручну по сходах, але собака була рада, що вона могла бути з нами і спостерігати життя навколо неї.

Темп нашого життя дуже динамічний - 5 дітей, бізнес, світське життя, собаки, виставки.

Дні пролетіли непомітно. Один з наших дітей повинен був закінчити середню школу, інший - початкову школу, а третій збирався продовжити навчання після школи. Ми всі були зайняті як бджоли - навчанням, роботою, відкриттям нових магазинів. Ми навіть не помітили, як Віа повернулася з грумера з більш чорної шерсьтю; на тілі стало менше залисин, і вона стала підніматися по сходах сама, без сторонньої допомоги. Більш того, припинилися гострі запалення вух.

До весни ми помітили, що Вія може піднятися на 12 сходинок; сідати і виходити з машини стало рутиною.

Я не могла зрозуміти, що відбувається, тому що здавалося, що пес молодіє з кожним днем.

Її кістки і суглоби зміцнилися; запалень більше не було; травлення покращився; шерсть стала красивішою і чорніше; катаракта зникла; покращився стан шкіри; собаки повернувся апетит, і, нарешті, неприємний запах зник.

Лікарі сказали, що, можливо, використаний інгредієнт видаляв токсини, дозволяючи організму регенеруватися. У природі таких інгредієнтів не так вже й багато. У народній медицині фармакологи намагаються не афішувати такі матеріали, так як фармакологія - це величезний бізнес, і інформація про таких чудодійних матеріалах не так вже й корисна для бізнесу.

Життя йшло своєю чергою, і я вирішила отримати відповіді на свої питання у гуру MicroZeoGen - професора К. Павеліча, керівника інституту в Рієці, Хорватія, де також працюють 6 наукових співробітників, лауреатів Нобелівської премії.

Зустріч з професором організував наш хороший друг Роберт.

Професор детально розповів нам про мінерал MicroZeoGen - що це; чому він натуральний і чому його майже не використовують в народній медицині і фармацевтичних продуктах ...

Ми чули про неймовірні результати, яких він досяг, використовуючи цей матеріал для людей або тварин.

За словами професора, дуже важливо розуміти цей матеріал, його дія і як правильно його використовувати. Звичайно, навіть краще спробувати самому, так як ефект неможливо переказати, а ефект відчувається відразу.

Я розповіла нашу історію про Вія - історію про дивовижні результати. Професор засміявся і сказав нам, що це нормально: тіло звільнилося від токсинів, аміаку і радіоактивних матеріалів; зміцнилися кістки і суглоби; відновилося правильне травлення.

Після видалення токсинів шерсть собаки стала блискучою і повернувся до свого природного чорного кольору; катаракта зменшилася.

Якщо цей мінерал настільки унікальний, а його дія на організм таке чудове, уявіть, скільком людям ми могли б допомогти, якби широко розповсюджували цю новину? Це було питання, яке я задав професору Павеліча.

За словами професора, фармацевтичний бізнес не цікавить натуральні продукти, позитивно впливають на організм. Один препарат може вирішити дуже багато проблем. А це невигідно для торгівлі. Я оніміла ...

Так, ми відчуваємо відповідальність за своє здоров'я і здоров'я наших близьких - ми дуже зацікавлені в тому, що ми використовуємо і що ми про це дізнаємося. Ми також беремо на себе відповідальність за надання цієї інформації людям, яким вона може бути корисна. Ми готові допомогти!

По дорозі додому я міркувала про те, що сталося - нам дійсно був потрібен цей матеріал. Ми хотіли створити для світу-який інший продукт - відмінний за якістю, професіоналізму і унікальності ...

Здоров'я Вія ставало краще з кожним днем. Вона почала ловити інших собак і кішок у дворі. З нашого обіднього столу таємничим чином зникли смакоту ...

Життя Вії вступила в новий етап. Ми вирішили зареєструвати її на виставці собак в класі ветеранів і показати світу, як може виглядати 14-річний заслужений чемпіон Міжнародної виставки собак. Віа була щаслива і раділа участі у виставці, і ... вона отримала титул Кращою собаки. Ми помітили, що Віа була щаслива вийти на ринг, навіть якщо вона була виснажена після участі в шоу. Тому ми вирішили, що у неї було достатньо виступів, і дозволили їй закінчити своє життя щасливо, вільно і з любов'ю.

Час пролетів непомітно для всіх, наших дітей і наших собак, на нашій літній резиденції. Ми помітили, що Віа обочганла молоду суку Мусу. Також Вія постійно тримала наших бішонов під столом. Вік Вія визначити було неможливо - собака виглядала в повному розквіті сил.

Не минуло й півтора року з моменту її приїзду, як собака стала зовсім іншою. Тільки свідоцтво про народження доводило, що їй буде 15 років ... Здавалося, хтось підмінив нашу собаку. Важко було повірити в усі ці зміни ...

До осені був запущений наш новий корм для домашніх тварин - корм вищої якості для кішок і собак під назвою Nature's Protection. В даний час наша їжа експортується в 20 країн світу. Його високо цінують заводчики і фахівці, що шукають інший, унікальний і надійний продукт. MicroZeoGen показує видатні результати, а коло задоволених клієнтів постійно зростає.

Про мінералі

Перед тим, як почати масове виробництво Nature's Protection, ми самі перевірили дію MicroZeoGen - в нашій родині, серед друзів і колег. Ми повинні були переконатися в цьому і зібрати факти про його еффективности. Ми лише хотіли перевірити його якості, підтверджені професором Павеліча різними дослідженнями.

Протягом 2 років не було скарг або негативних відгуків про його вплив. У кожного, хто спробував цей мінерал, в організмі відбулися позитивні зміни. У всіх, хто пробував цей мінерал, поліпшувався стан суглобів; їх нігті і волосся стали рости швидше; зменшилися болі в спині, особливо у літніх жінок. Деякі люди позбулися рефлюксу; літні люди помітили, що у них почали рости волосся. Все позбулися надмірної кислотності, проблем з травленням. Крім того, зменшилися болі при менструації.

Всі ці властивості мінералу тільки посилили наше бажання використовувати його в кормах для домашніх тварин.

Того вечора, коли Вія повернулася до нас, і ми думали, що вона проживе всього кілька днів, бажання створити особливий продукт, відмінний від будь-якого іншого продукту на ринку, матеріалізувалося: ми створили корм Nature's Protection для собак і кішок.

У липні 2012 року, коли їй було 15,5 років, життя Вія закінчилася мирно. Вона покинула цей світ здоровою.