Засновниця бренду Misoko&Co, заводчиця собак Яніта Я. Плунґе, зайнялася розробкою інноваційних та водночас безпечних для домашніх улюбленців товарів нещодавно. Але товари її компанії, названої на честь улюбленого собаки Яніти, бішона Тауро Місоко, вже завоювали серця відповідальних і дбайливих власників собак. У лінійці Misoko&Co представлені товари для догляду та косметика для чотирилапих улюбленців, в тому числі зручна серія памперсів для собак, як одноразових, так і багаторазових.
 

У чому особливість памперсів для собак Misoko&Co?
 

  • Вони повністю екологічні. Виробляються памперси Misoko з натуральних біорозкладнихматеріалів, вони підлягають подальшому перероблянню та не забруднюють навколишнє середовище.
  • Памперси Місоко безпечні й для самих собак: навіть якщо собака вирішить пограти з підгузком і розірве його, ніякої шкоди для здоров'я не станеться.
  • Як одноразові, так і багаторазові памперси для собак від Misoko&Co відмінно вбирають вологу, не протікають і добре сидять на собаці.
  • Різноманіття розмірів і підбір за статтю вихованця - ще одна сильна сторона такого продукту. В асортименті є розміри від XS (для найдрібніших порід) до XXL (для великих порід), а також памперси спеціального дизайну для псів і сук.
  • Простота надягання й комфорт - головні риси, завдяки яким памперси Misoko для собак стали популярні серед власників і заводчиків собак.
     

Ви також можете оцінити зручність та ефективність таких товарів, адже купити памперси для собак Misoko&Co можна в нашому інтернет-магазині. У нас представлена лінійка багаторазових підгузків цього бренду - практичних, довговічних та екологічних. Такі памперси можна прати в звичайній пральній машині до 300 разів. Вони зберігають форму та свої поглинальні властивості навіть при пранні 90 градусів.
 

Ваш вихованець зможе легко дотримуватися гігієни навіть в найскладніших ситуаціях, якщо під рукою у вас будуть памперси для собак Misoko&Co. Замовляйте в потрібному вам розмірі на сайті Nature's Protection!