Корми NATURE'S PROTECTION збагачені унікальним інгредієнтом MicroZeoGen (MZG) - інноваційним природним компонентом. Цей натуральний мінерал має цінні властивості, завдяки яким здоров'я і життєздатність Вашого вихованця можуть бути гарантовані.

 

Мінерал MZG має цілий ряд позитивних властивостей, а ефективність цього унікального інгредієнта підтверджена результатами багаторічних досліджень. Завдяки своїм якостям MZG:

 

· Виводить з організму вихованця токсини, важкі метали і аміак;

· Покращує засвоєння поживних речовин;

· Зміцнює імунну систему.

 

Ми прагнемо до того, щоб життя Вашого чотирилапого друга було тривалим та щасливим і не затьмарювалося проблемами зі здоров'ям!

 

Що таке цеоліт?

 

Цеоліт - це мінерал, який утворюється, коли при виверженні вулкана лава реагує з водою. Саме цим зумовлена ​​незвичайна структура цього мінералу. Про позитивний вплив, який целіти мають на людину і тварин, завдяки унікальному скалду та особливій структурі, відомо з давніх часів.

 

В даний час видобуток цеолітів ведеться в усьому світі. У країнах Азії вони використовуються в якості одного з основних компонентів лікарських засобів. Також ці мінерали широко використовуються в промислових цілях, наприклад, для очищення грунту, забрудненого радіоактивним цезієм і стронцієм. Цеоліт використовуються і в якості добавки, яка знижує концентрацію домішок ртуті в рослинах і обмежує потрапляння ртуті в харчовий ланцюжок, а також як засіб для видалення аміаку з питної води.

 

Яка хімічна структура цеоліту?

 

Хімічна формула цеоліту - (Ca, K2, Na2, Mg) 4Al8Si40O96.24H2O. Це мікропориста речовина з молекулярною структурою, що нагадує клітки, яка допомагає безпечно вивести з організму важкі метали та інші токсини (за допомогою іонообмінного процесу).

 

Динамічна активація - MZG

 

У спеціальному пристрої частки багато разів стикаються одина з одною. При зіткненні вони розщеплюються, що призводить до значного збільшення площі їх поверхні. Активація такого типу називається динамічною і є запатентованою технлогією. Дана процедура підвищує ефективність цеолітів і інших речовин в сотні разів.

 

В ході динамічної активації сировина (цеоліт) перетворюється в MZG. У сотні разів збільшуються такі значимі властивості, як абсорбційна спроможність, катіонна селективність і навантаження електростатичного корекції. Частинки стають менше одного мікрона!