Саме такий підхід застосовує компанія Natures Protection у виробництві нових беззернових кормів для собак Superior Care White Dog with Herring Protein.
 

Що таке корм Natures Protection Superior Care?
 

Нова лінійка кормів Natures Protection Superior Care White Dog розроблена спеціально для собак дрібних порід із білою шерстю. Виробник взяв до уваги особливості домашніх улюбленців, у тому числі часті випадки харчової алергії, потребу у вітамінах та мікроелементах, зміцненні імунітету тощо.
 

Джерелом білка в кормі Natures Protection Superior Care White Dog with Herring Protein виступаєодна з найцінніших жирних риб - океанічний оселедець. Ще одна інноваційна технологія, яка знайшла зображення у формулі цього корму – це використання натуральної конопляної олії, джерела корисних канабіноїдів, вітамінів та мінералів.
 

Завдяки ретельно продуманому складу, корм Natures Protection Superior Care White Dog with Herring Protein допомагає власникам собак вирішити відразу кілька важливих проблем, пов'язаних із годуванням тварин.

 

  • Корм містить Омега-3 жирні кислоти, корисні для зміцнення шерсті та її здорового блиску.
  • Конопляне масло має крім харчової користі ще й болезаспокійливі властивості, особливо важливі для зниження артритного болю, тривожності, запальних процесів у собак.
  • Підвищений вміст фосфору та кальцію зміцнює кістки та зуби улюбленця.
  • Корм містить амінокислотний комплекс (лізин, ізоліцин, валін), що допомагає контролювати рівень цукру в крові, зміцнює нервову систему.
  • Селен та вітамін D у складі зміцнюють імунну систему.
  • Корм не містить злаків - основна причина харчової алергії у собак.
  • Внаслідок високого вмісту протеїну, Natures Protection Superior Care White Dog допомагає підтримувати здорову вагу вихованця.

 

Переваги Natures Protection Superior Care White Dog with Herring Protein
 

Новинка від Natures Protection це чудовий варіант для раціону собак дрібних порід. Він має еко-френдлі склад, збалансовану формулу, до того ж він є чудовим джерелом енергії для вашого собаки. Такий корм допоможе вам підтримувати здоров'я та енергійність собаки без використання добавок до раціону.
Сьогодні ви можете забезпечити своєму чотирилап
ому другові здорове харчування за розумною ціною. У нашому інтернет-магазині ви можете купити Natures Protection Superior Care Dog with Herring Protein - новинку, яка виведе вашу турботу про собаку на якісно новий рівень.