На першому місці у Nature's Protection стоїть збереження якості. Це наш основний принцип, щодо якого не робиться ніяких поступок. Якість є нашою головною концепцією, що включає в себе чудові інгредієнти, які ми використовуємо, і продукти, які ми поставляємо, а також послуги, які ми надаємо нашим постійним клієнтам.

- Наш сучасний завод проходить щорічний технічний огляд ISO 9001, яку здійснює відомий німецький інститут. Наші продукти кілька разів офіційно були нагороджені на конкурсах.
- Всі інгредієнти, які надходять від постачальників, пройшли сертифікацію на відповідність нашим вимогам за якістю, і постійно проходять перевірку в нашій власній та в інших незалежних лабораторіях.
- Звичайно, ми не використовуємо генетично модифіковану сировину ні в одному з наших продуктів.
- Ми послідовні в нашій філософії харчування: ми поважаємо справжню природу собак та котів. Ми не користуємося ніякими маркетинговими хитрощами в просуванні нашої продукції.
- Простий і очевидний асортимент
Nature's Protection пропонує безліч переваг, які передбачають задоволення самих специфічних потреб в харчуванні вашої собаки та кішки, при цьому враховуючи особливості кожного віку, способу життя і умов утримання.
- Наші міжнародні експерти в області харчування тварин, ветеринарного догляду та виробничих технологій узгоджено працювали, щоб створити інноваційну лінію продуктів
Nature's Protection. Але наші зобов'язання перед вами на цьому не закінчуються. За допомогою нашого сайту ці експерти доступні для спілкування з кожним з вас і готові персонально надати будь-які поради, що можуть вам знадобитися для досягнення здорового довголіття вашого домашнього вихованця.

Ми вітаємо Вас з вибором корму Nature's Protection. Це відповідальний і розумний вибір, якщо ви прагнете підтримувати оптимальне здоров'я і благополуччя своїх улюбленців, про яких ви піклуєтеся. Ви станете свідками реального результату від використання корму Nature's Protection: «Життя в кращому своєму прояві»!

Головна мета нашої торгової марки Nature's Protection - прославляти життя! Ми цінуємо не тільки життя домашніх вихованців, але і їх власників. Тому ми вважаємо, що нашою основною місією є зміцнення відносин між людиною і тваринами. І саме тому справжні потреби собак та котів є для нас пріоритетними. Тому що ми можемо розраховувати на здоров'я і довголіття наших чотирилапих улюбленців тільки тоді, коли ми годуємо їх так, як передбачено природою.

Для Nature's Protection прагнення бути ближче до природи означає, що ми повинні зосередити всі наші зусилля на тому, щоб годувати собак і котів як хижаків. Тобто саме так, як їм призначено самою природою. У той час як кішки є справжніми хижаками, собаки можуть вижити, будучи всеїдними, але все-таки вони відчувають себе набагато краще, якщо їх годують, як хижаків. Ми не хочемо, щоб собаки просто виживали... Ми хочемо, щоб їх годували найкращим чином!

Годування собак або котів, як хижаків, не означає, що вони повинні харчуватися тільки одним м'ясом. Це означає, що білок, який є джерелом необхідних амінокислот для власного метаболізму і підтримки всього організму, повинен бути отриманий з м'яса, а не із зернових культур (таких як, наприклад, соя). Тому основним білком у всіх кормах серії Nature's Protection є тваринний білок, отриманий з м'яса.

Це лише один приклад того, як наша філософія харчування повністю адаптована до правильних і натуральним харчових потреб собак та котів.

Наша компанія імпортер ТОВ КОРМАКС Трейд є єдиним офіційним дистриб'ютором кормів Nature's Protection в Україні. Ми гарантуємо поставки тільки оригінальної продукції високої якості.