Власники собак знають, що часом без одноразових або багаторазових пелюшок дотримати чистоту в будинку буває складно. Навіть найвихованіший та терплячий собака може інший раз зробити калюжу.

Навіщо потрібні пелюшки для собак

І вже точно пелюшки знадобляться в безлічі інших випадків:

  • Якщо ваш вихованець полюбляє ходити в туалет у будинку (це не рідкість для декоративних порід),
  • Якщо ви тільки завели собаку, та намагаєтесь привчити її до чистоти та правильної поведінки,
  • Коли в будинку з'являються новонароджені цуценята,
  • Якщо собака страждає від тих чи інших захворювань або проходить реабілітацію,
  • Коли улюбленець вже в похилому віці, та не завжди може гуляти на вулиці або терпіти до прогулянки.
     

Позаяк, якісні пелюшки істотно спрощують життя власникам домашніх тварин. Вони в рівній мірі можуть стати в пригоді й власникам кішок, кроликів, гризунів тощо.
 

Ми пропонуємо вам купити багаторазові пелюшки, які допоможуть підтримувати гігієну вихованця і чистоту в будинку, а при цьому ще й скоротять ваші витрати. Зустрічайте новинку нашого каталогу - багаторазові пелюшки Misoko.
 

Трохи про бренд: чим такі хороші продукти Misoko

Компанію Misoko заснувала заводчиця собак з Латвії Яніта Я. Плунґе. За десятиліття своєї діяльності заводчика собак вона точно з'ясувала, які якості в товарах для тварин важливі для собак та їхніх господарів. На підставі накопиченого досвіду Misoko стали виготовляти економічні, зручні та екологічні продукти для тварин: іграшки, багаторазові пелюшки та памперси для собак тощо.
 

Особливості пелюшок для собак Misoko

Структура пелюшок Misoko багатошарова. Завдяки точно підібраним шарам тканини й абсорбенту вони відмінно утримують запах, не пропускають вологу ані зверху, ані знизу, дозволяють вихованцеві комфортно себе почувати на поверхні пелюшки.
 

Особливості пелюшок Місоко в тому, що вони є як в одноразовому, так і в багаторазовому варіанті, до того ж вони виглядають стильно, надійно захищають від протікань, підходять як для домашнього використання, так і для підстилання в транспортувальні бокси для тварин.
Багаторазові пелюшки Misoko

Багаторазові пелюшки Misoko добре переносять прання в пральній машині при 90 градусах і сушку. Їх можна прати понад 300 разів. Крім того, ви легко можете підібрати розмір під розміри своєї собаки: пелюшки Misoko можна купити в трьох розмірах: 40х50, 80х70 і 80х140см.
 

У нашому магазині ви можете замовити пелюшки Місоко з доставкою за найкращою ціною. Ми гарантуємо високу якість і надійність товарів цього бренду.