0
Укр

Для рудих та коричневих собак

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Корм для рудих собак: особливості складу

Колір і пігментація шерсті у тварин визначаються генетично, але на практиці залежать від відносних концентрацій двох пігментів, що продукуються і секретуються в серцевину волосини, що росте, меланоцитарними пігментними клітинами, а саме чорного еумеланіну і коричневого (червоно-коричневого) феомеланіну. Попередником обох цих пігментів є амінокислота тирозин, тому загальновизнано, що харчування тварин (і, перш за все, постачання тирозину) може впливати не тільки на якість, але й на колір шерсті. Провідні виробники харчування для собак враховують цю специфіку і розробили індивідуальне харчування для собак залежно від забарвлення їхньої шерсті. Сьогодні вам не важко підібрати корм для рудих собак, завдяки якому тварина буде не просто ситою, а й доглянутою з блискучою шерстю.

Який корм для рудих собак підібрати?Корм для рудих собак

У сегменті кормів супер-преміум особливої ​​уваги заслуговує корм для коричневих собак від NATURE'S PROTECTION із серії «Red Coat».

Переваги кормів:

 1. Спеціальний амінокислотний комплекс "Red Coat Enhancer" (RCE) для захисту та посилення червоного пігменту шерсті.
 2. Унікальна формула «Без плям від сліз», яка допомагає позбутися коричневих плям навколо очей, пащі та лап.
 3. Високий вміст гіпоалергенних білків тваринного походження – лосось з крилем або ягня.
 4. З натуральним антиоксидантом MicroZeoGen для підтримки імунітету.
 5. Не містить штучних барвників, підсилювачів смаку та побічних продуктів тваринного походження.
 6. Не містить зернових культур та молочних продуктів.

Склад корму ретельно продуманий, кожен інгредієнт відповідає за поставлені завдання:

 • для захисту та зміцнення червоного пігменту у волосині – спеціальна формула RCE;
 • для захисту імунної системи – система природних антиоксидантів MicroZeoGen;
 • для покращення роботи травної системи – натуральні антиоксиданти та гіпоалергенні джерела білка;
 • для здорової шкіри та шерсті - олія лосося та криль, високий вміст Омега-3 та Омега-6, а також збалансоване поєднання вітамінів групи В, біотину та цинку, які допомагають підтримувати шкіру та шерсть в ідеальному стані;
 • динамічно мікронізований кліноптилоліт (MicroZeoGen) активно стимулює здоров'я кишківника та сприяє засвоєнню поживних речовин. Захоплює та видаляє шкідливі кишкові бактерії та їхні токсини. Ефективність підтверджено науковими дослідженнями.

Досвідчені заводчики рекомендують купити корм для рудих собак саме ТМ «NATURE'S PROTECTION». Ми є офіційним представником бренду в Україні, тому на корм для коричневих собак ціна без націнки посередників. Доставка замовлень всією Україною: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Львів та ін.

Вгору
,