Хочете постачати у своєму регіоні дійсно якісну продукцію для домашніх тварин? У нас є відмінна пропозиція для вас!

Запрошуємо вас стати нашим регіональним представником і заробити відмінну репутацію серед локальних зоомагазинів, ветклінік та спеціалізованих установ для тварин.

 

Що таке регіональне представництво Nature's Protection?

Перш за все - це ваша можливість заявити про себе, як про великого гравця на ринку постачання кормів для тварин. Не є таємницею, що в цій сфері діє жорстка конкуренція, і вийти на позиції лідера - непроста задача. З нами ви легко впораєтеся з цим завданням, адже ви будете поставляти роздрібним точкам товар виключно високої якості, безпосередньо від офіційного дистриб'ютора в Україні.

 

Розповімо трохи про нас

Nature's Protection - це нове слово в харчуванні для домашніх тварин. Наші корми розроблені відповідно до останніх досягнень у своїй сфері. Вони повністю забезпечують тварин необхідними мікроелементами та вітамінами. Навіть більше, в моді екотренди, і корми Nature's Protection - це яскравий приклад екопродукції для тварин. Вони створені зі 100% натуральної сировини, причому всі компоненти кормів проходять перевірку на наявність ГМО.

 

У лінійках кормів для собак і котів Nature's Protection представлені всі можливі різновиди продукції з урахуванням віку, здоров'я, ступеня активності та особливостей порід домашніх улюбленців. Широкий асортимент дозволить вам бути на крок попереду конкурентів і поставляти в роздрібні точки продажу найбільш популярні продукти.

 

Переваги співпраці з нами:

•          Ви отримуєте можливість замовляти супер преміум корми для тварин по найбільш лояльній вартості;

•          Наші менеджери нададуть вам цілодобову підтримку;

•          Ми здійснюємо відвантаження замовлень щодня;

•          Залишки на складі та ціни оновлюються щодня;

•          Ми можемо доставити ваше замовлення самі або відправити транспортною компанією;

•          Промо-матеріали та зразки кормів для вас надаються безкоштовно;

•          Робота в особистому кабінеті на сайті - це просто і зручно для вас;

•          Ми готові співпрацювати з вами офіційно на підставі договору;

•          Ви завжди можете повернути не підійшовший товар або замінити його.

 

Вигідні умови та проста процедура укладення партнерської угоди - це зручно. Починайте працювати з нами вже сьогодні, адже потреба в якісних кормах в Україні в цілому, й в вашому регіоні зокрема, завжди висока.

 

Стати регіональним представником компанії імпортера ТОВ КОРМАКС Трейд дуже просто: зареєструйтеся на сайті B2B Club, заповніть анкету, яка прийде вам на пошту після реєстрації і дочекайтеся дзвінка нашого менеджера.