0
Укр

Шампунь для собак і котів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Професійний шампунь для собак та кішок

Наші улюблені собаки та кішки заслуговують на належний догляд і турботу, і один із кроків до цього - підтримання стану їхньої шерсті та шкіри на високому рівні. А для цього обов'язково потрібно купити шампунь для собак та кішок.

купити шампунь для собак та кішокРегулярні водні процедури видаляють бруд та запахи зі шкіри та шерсті та необхідні при деяких дерматологічних проблемах. Якщо при шкірних проблемах ветеринар порекомендує відповідний шампунь, то у разі здорових вихованців ми повинні самі вибрати найкращі шампуні для собак та котів. Правильний шампунь для домашньої тварини – це той, який розроблений з урахуванням потреб її шкіри та шерсті.

Особливості хорошого шампуню для собак та кішок

Вибираючи шампунь для собак і кішок, потрібно пам'ятати про його основну функцію - очищення. Хороший шампунь повинен:

  • виготовлятися на основі натуральних інгредієнтів;
  • мати правильний pH;
  • добре змиватися;
  • бути без запаху чи з легким запахом;
  • він не повинен подразнювати шкіру, сушити її або надмірно зволожувати;
  • він не повинен містити парабенів, барвників, ароматів, алкоголю, SLS або SLES.

При покупці шампуню орієнтуйтесь на хороший склад, а не на ціну та порожні декларації виробника в рекламі.

Який купити шампунь для собак та кішок?

Перед тим, як вибрати котячий або собачий шампунь, варто придивитися до шерсті та шкіри вашого вихованця. Якщо шкіра повністю здорова, перед покупкою шампуню слід визначити тип шерсті – хоча б її довжину та забарвлення. Це допоможе вибрати професійний шампунь для собак, який призначений для конкретного типу шерсті.

Шампуні здебільшого складаються з мийних засобів (поверхнево-активних речовин), кондиціонуючих засобів, спеціальних інгредієнтів для догляду і домішок. На ефективність шампуню впливає його склад, тому під час вибору продукту рекомендується перевіряти опис.

Професійний шампунь для собак та кішок

У нашому інтернет-магазині Nature's Protection представлений широкий асортимент косметики для домашнього використання та грумінг салонів. Особливу увагу варто звернути на найкращі шампуні для собак із білою шерстю від ТМ Tauro Pro Line. Ще одна лінійка засобів на основі натуральних інгредієнтів – A'Scentuals. Кожен товар має докладний опис, що суттєво полегшить вибір. Замовити можна з доставкою всією Україною: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Львів та ін.

Вгору
,