0
Укр

Сухий корм для котів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сухий корм для кішок Nature's Protection - відмінний раціон на кожному життєвому етапі

Вибираючи корм для кішки, потрібно багато часу приділяти знайомству з темою харчування. Від кількості доступних продуктів на ринку України може голова піти обертом. Важливо пам'ятати, що кішкам потрібна велику кількість м'яса, тобто незамінних амінокислот і тваринних жирів. Кішки досить чутливі до коливань в організмі, тому навіть мінімальна, регулярно недоотримана доза того чи іншого інгредієнта може призвести до його дефіциту і, як наслідок, до ускладнень зі здоров'ям. Багато виробників створюють збалансовані високоякісні сухі корми, що відповідають вимогам кішок як хижаків. До такого збалансованому харчуванню відноситься і сухий корм для кішок Nature's Protection. Завдяки багаторічному досвіду в сфері виробництва харчування для тварин бренд може похвалитися виключно високою якістю продуктів. Кращі сухі корми для котів Натур Протекшн давно оцінили власники пухнастих улюбленців, серед іншого і за те, що кожен може адаптувати харчування під конкретні вимоги вихованця.

сухий корм для котывЩо собою являє сухий корм для кішок Nature's Protection?

Корм для кішок смачний і легко засвоюється. Широкий вибір дозволяє вільно вибирати кращий корм для свого вихованця. Корми Nature's Protection включають:

  • продукти для дорослих кішок, кошенят і літніх котів;
  • котячий сухий корм Nature's Protection також адаптований до стану і різних харчових потреб кішок. Їжа для кастрованих і літніх котів має знижений вміст білка, щоб запобігти набору ваги. Корм для кошенят має високий рівень білка, щоб забезпечити правильний розвиток і ріст молодого організму;
  • ви можете купити сухий корм для кішок Натур Протекшн в залежності від місця їх існування. Якщо тварина не покидає квартиру, тоді запропонуйте їй корм Nature's Protection Indoor;
  • порода - має значення. Тому виробник в окрему категорію вивів корм для котів великих порід Nature's Protection Large cat, а також сухий корм для кошенят великих порід Nature's Protection Large cat Kitten.

Чому варто вибирати сухий корм для кішок Nature's Protection?

У власників кішок є вибір з кількох способів годувати свого вихованця. Як власник хижака, ви напевно знайомі з вологим і сухим кормом. Можливо, ви зустрічали і інші види корму для кішок, але згадані сьогодні є одними з найпопулярніших. Добре підібраний сухий корм повинен складатися в основному з м'ясних продуктів з додаванням інших цінних поживних речовин. Більш того, жорсткі хрусткі елементи допомагають підтримувати зуби і ясна кішки в хорошому стані. Під час їжі вони допомагають кішці видалити зубний наліт і камінь.

Як вибрати корм

Найважливіший фактор, який варто врахувати, перш ніж прийняти рішення про покупку того чи іншого продукту, - це його склад. Кращий котячий сухий корм Nature's Protection повинен бути з високим вмістом білка і низьким вмістом жирів і вуглеводів. Додавання вітамінів і мікроелементів також важливе для підтримки хорошого здоров'я і кондиції кішки. Звертаємо вашу увагу, що корми бренду не містять консервантів, штучних барвників та ароматизаторів. Їжа забезпечує повноцінне харчування кішки, за якою ви доглядаєте, склад відповідає всім потребам її організму.

У інтернет-магазині ви можете купити сухий корм для кішок Натур Протекшн в широкому асортименті. Доставка замовлень здійснюється всією Україною: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів тощо.

Клас корму Ціна від
Ультра Супер-преміум 155 грн
Супер-преміум 110 грн
Преміум 211 грн

 

Вік кота:

Вік Ціна від
Для кошенят 110 грн
Для дорослих котів 129 грн

 

Особливості потреби:

Особливості Ціна від
Після стерилізації 147 грн
Схильність до алергії 163 грн
Чутливе травлення 132 грн

 

Вгору