0
Укр

Сухий корм для собак

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сухий корм для собак супер премиум класу Nature's Protection

Правильне харчування собак - це дуже велика область знань, яка сильно розвивалася в останні роки. Такий хід подій, звичайно, корисний для собак, тому що завдяки інноваційним розробкам ми можемо годувати вихованців краще - більш смачною і здоровою їжею, адаптованою до їхніх індивідуальних потреб. Це дуже важливо, адже тільки сита собака - здорова і щаслива собака. Якщо ви шукаєте найкраще рішення для щоденного харчування свого чотирилапими друга, то радимо сухий корм для собак Nature's Protection. У нашому інтернет-магазині представлений найширший асортимент продукції, купити яку ви можете з доставкою всією Україною: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів тощо.

Переваги сухих кормів:

  1. сухий корм для собакСухий корм для собак Nature's Protection допоможе правильно годувати домашнього вихованця. У зручній і дуже доступній формі забезпечує собаку всіма необхідними вітамінами та поживними речовинами. Корм не тільки смачний, але ще і цінний і калорійний - його потрібно набагато менше за обсягом, ніж вологого корму, щоб задовольнити всі потреби собаки.
  2. Це також робить сухий корм дуже економічним рішенням - однієї упаковки вистачить на дуже довгий час, тому ваша собака завжди буде мати доступ до гарної їжі, а ви не постраждаєте в економічному плані. При правильному зберіганні елітний сухий корм для собак Натур Протекшн не втрачає смакових якостей і не вивітрюється, тому довше зберігає бажану свіжість.
  3. Сухий корм для собак супер преміум класу Nature's Protection також є зручним рішенням для господаря - ви зможете легше дозувати і видавати порцію собаці, тому можете бути впевнені, що тварина отримає стільки корму, скільки їй потрібно. Це важливо, оскільки занадто мало корму може привести до недоїдання, а багато - навпаки, до перегодовування. Обидва ці стани дуже неприродні для собаки і є потенційним джерелом багатьох серйозних проблем.

В даний час виробник Nature's Protection пропонує замовити сухі і вологі корми. Лінія сухих продуктів включає 16 кормів для собак.

Який краще купити сухий корм для собак Nature's Protection?

Завжди краще вибирати корм для собак відповідно до його віку, оскільки собаки в кожній віковій групі мають дуже специфічні потреби:

  1. Цуценята все ще ростуть і потребують більшої кількості білка і інших поживних речовин для росту і живлення мозку. Але і тут є свої розбіжність. У віці 1-2 місяців, коли цуценя відлучають від материнського молока, ідеальним рішенням стане корм Puppy starter All Breeds. Для малюків старше можна вибрати Mini Junior Small Breeds, а ось юніори віддадуть перевагу Lifestyle Grain Free Salmon with Krill Junior All Breeds. Це далеко не повний перелік, адже сухий корм для собак Nature's Protection розробляється з урахуванням специфіки породи та індивідуальних вимог зростаючого організму.
  2. Якщо мова йде про дорослого собаку, то рекомендуємо Nature's Protection сухий корм для собак купити з серії Medium Adult. Розрахунковий вміст білка в сухій речовині становить 30%, жиру, 16% і вуглеводів 49%, що є середнім вмістом білка, жиру і вуглеводів і кращим рішенням для зрілого собаки. Дорослі собаки також відрізняються один від одного, тому краще всього ще більше диференціювати їх харчування - з точки зору фізичної активності, способу життя і загального стану здоров'я.
  3. У свою чергу, літнім собакам все частіше доводиться зустрічатись з проблемами здоров'я - у старості є свої права. Собаки все більше втомлюються, в цьому віці у них можуть розвинутися проблеми з зубами і багато інших недуг. Тому корм для літніх собак повинен піклуватися про їхній організм, а не погіршувати загальний стан. Торгова марка Nature's Protection пропонує корми двох типів: універсальний для всіх порід і для вихованців дрібних порід.

Також завжди корисно перевірити відгуки про певні типи корму, вони легко доступні в Інтернеті, що дозволяє дізнатися більше і зробити кращий вибір з урахуванням всіх потреб собаки.

Клас корму Ціна від
Ультра Супер-преміум 514 грн
Супер-преміум 135 грн
Преміум 310 грн

 

Вік собаки:

Вік Ціна від
Для цуценят і юніорів 310 грн
Для дорослих собак 135 грн
Для літніх собак 435 грн

 

Особливості потреби:

Особливості Ціна від
Для вихованців із білою шерстю 524 грн
Для вихованців із рудою шерстю 495 грн
Схильність до алергії 138 грн
Чутливе травлення 524 грн

 

Розмір породи:

Порода Ціна від
Мала 135 грн
Середня 149 грн
Велика та гігантська 149 рн
Вгору
,