0
Укр

Корм для котів супер преміум класу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тільки найкращі корми для кішок супер преміум класу

супер преміум корм для кішокХочете купити кращий корм для свого тигреня? Ви прийшли в потрібне місце. Скористайтеся багаторічним досвідом бренду Nature's Protection у виробництві кормів для домашніх тварин, завдяки чому ви отримаєте кращі корми для кішок супер преміум класу. Замовляйте безпосередньо від виробника в інтернет-магазині - зручно, безпечно та швидко. Доставка всією Україною: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Львів та ін.

Супер преміум корм для кішок Nature's Protection: особливості

Корм супер преміум класу для кішок - це сегмент найвищої якості. Продукти набагато кращі за стандартні корми, вони задовольняють не тільки основні харчові потреби тварини, а й здійснюють цілеспрямовану дію. Купити корм можна тільки в спеціалізованих магазинах, інтернет-магазинах або ветеринарних клініках. У відділі харчування для тварин в звичайних гіпермаркетах ви не знайдете корм супер преміум класу для кішок.

Чим відрізняється корм:

  1. Продукція з групи супер-преміум виготовляється з найціннішої сировини. У складі тільки відібрані джерела білка, клітковини, вітамінів і мікроелементів.
  2. Звичайно, це впливає на ціну. Корми для кішок супер преміум класу порівняно дорогі. Однак, щоденні витрати на годування ними вашого вихованця не набагато вищі, ніж в разі кормів економ-класу. Більш якісні інгредієнти і менша кількість наповнювачів забезпечують кращу засвоюваність. Отже, потрібна менша щоденна кількість корму - кішка їсть менше, але насичується швидше і отримує необхідні поживні речовини.
  3. Супер преміум корм для котів Nature's Protection відрізняється так званим відкритим рецептом. На етикетці вказані не назви категорій, а назви конкретних продуктів - не "м'ясо і продукти тваринного походження”, а, наприклад, “м'ясо птиці”. Це означає, що склад корму постійний, що важливо для домашніх тварин з проблемами зі здоров'ям, пов'язаними з дієтою. Продукти супер преміум-класу зазвичай збагачені додатковими компонентами - цінними поживними речовинами, такими як пребіотики, глюкозамін або L-карнітин.
  4. Ще одна особливість - це можливість корм для кішок супер преміум класу купити під особливі вимоги конкретної тварини. Для кошенят, кастрованих котів,  кішок, які годують або для кішок з надмірною вагою тощо.
Вгору