Найпоширеніша проблема у собак білого забарвлення - це звичайно коричневі плями від сліз та слини. Найчастіше вони помітні під очима, але бувають і навколо пащі, і навіть на лапах. Безперечно, такі плями не прикрашають наших білосніжних улюбленців і надають їм неохайного і хворобливого вигляду. Але не тільки білі собаки страждають від цієї проблеми, просто у них вона більш помітна. Згідно з міжнародними дослідженнями понад 85% собак по всьому світу страждають від плям від сліз та слини.
 
Власники та засновники бренду Nature's Protection, також є власниками одного з найбільших розплідників у країнах Балтії Tauro Kennel, в якому виросло не одне покоління бішонів, мальтезе та померанських шпіців. Найяскравішим представником цього розплідника є білосніжний бішон на прізвисько Tauro Misoko - дворазовий чемпіон світу та володар чемпіонських титулів 58 країн світу.
 
Маючи більше 30 років досвіду в розведенні собак, а також участі у всіляких виставках (а як ви розумієте ідеальне біле забарвлення є обов'язковою вимогою для участі в таких заходах), про проблему коричневих плям засновники Nature's Protection знають не з чуток.
 
Грунтуючись на своєму досвіді, а також дослідженнях, які показують, що на появу коричневих плям на 80% впливає харчування, і лише на 20% - інші фактори (паразити, гігієна очей/вух/ротової порожнини, стрес, косметика), компанія Nature's Protection створила унікальну лінійку спеціалізованих кормів для білих собак Superior Care White Dogs.
 
 
Як працюють ці корми?
Ретельно збалансований вміст амінокислот у кормі підтримує правильний склад слізної рідини та слини, запобігаючи утворенню коричневих плям на шерсті внаслідок сльозотечі та слиновиділення. Ну і звичайно ж, відсутність штучних інгредієнтів та хімікатів у складі.
Численні приклади ефективності кормів Superior Care White Dogs можна знайти в Instagram за хештегом #proof_by_result
 
Для досягнення 100% результату ВАЖЛИВО дотримуватися наступних рекомендацій:
- Перші результати від введення корму до раціону будуть помітні не раніше, ніж через 5-7 тижнів після початку застосування. Це пов'язано з тим, що потрібен час, щоб пофарбовані волоски змінилися новими білими. Тому, якщо ви не побачили результату навіть через 7 тижнів, то не варто відразу змінювати корм, зачекайте, всі тварини унікальні і організм деяких просто потребує більше часу.
 
- Під харчуванням мається на увазі ВСЕ що потрапляє до шлунку вашого вихованця: залишки зі столу, ласощі, вологі корми і т.д. Тому ми настійно рекомендуємо на період боротьби з коричневими плямами виключити з раціону собаки все, крім сухого корму з лінійки Superior Care White Dogs. Надалі можна урізноманітнити раціон ласощами та вологими кормами. Але робити це слід поступово та ретельно відстежувати реакцію вашого вихованця на ці продукти. Якщо ви бачите, що плями починають знову проявлятися, прибирайте новий продукт з раціону.
 
- Бажано вибирати ласощі та вологі консерви, призначені саме для білих собак, тобто такі, що не містять барвників, добавок та інших інгредієнтів, які можуть спровокувати прояв коричневих плям. Рекомендуємо звернути увагу на ласощі з лінійки Superior Care White Dogs.
 
- Собаки дуже чутливі до зміни раціону, тому новий корм завжди повинен вводитись поступово. На початку варто змішувати старий і новий корми в пропорції 75% на 25%. І протягом щонайменше 7 днів змінювати пропорцію у бік збільшення частки нового корму.
 
Важливо розуміти, що:

- Хоча 80% проблеми коричневих плям залежить від харчування, але все ж таки 20% припадають на інші фактори, наприклад, ветеринарія/екологія. Тобто корми з лінійки Superior Care White Dogs впливають на 80% проблеми, а для вирішення решти 20% - необхідні консультації з відповідними фахівцями.

- Сухі корми для білих собак Superior Care White Dogs не прибирають старі сліди від сліз і слини, це питання грумінгу.

- Сльозотеча - це нормальний природний процес (якщо це не надмірна сльозотеча). Тому наш корм не впливає на сльозотечу. Його завдання - зробити сльозу "чистою".

 
Якщо у вас є питання щодо харчування для білих собак, ми завжди раді відповісти вам у наших акаунтах у Facebook та Instagram.