0
Укр

Tauro Pro Line

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Більше 30 років безцінного досвіду, можливість зблизька бачити дійсні потреби вихованців, успіх на міжнародних конкурсах собак, титули чемпіонів, нагороди за найкрасивішого представника породи - все це надихнуло Яніту Я. Плунге, кінолога, заводчицю та суддю міжнародного рівня, створити бренд TAURO PRO LINE.

TAURO PRO LINE - це засоби для догляду за домашніми тваринами професійного рівня. До асортименту бренду входять три лінйки:

· White Coat - спеціалізована лінійка засобів, призначених для шерсті собак та котів з білим забарвленням. Це продукція, яка підходить для використання як удома, для підтримки бездоганного білого кольору шерсті, так і під час підготовки вихованця до виставок.

· Healthy Coat - засоби цієї лінійки враховують потреби всіх типів шерсті та призначені для собак і котів з будь-яким забарвленням шерсті. До лінійки входять як шампуні для першого етапу очищення, так і функціональні шампуні, маски та спреї.

· Pure Nature - до цієї лінійки входять унікальні засоби для догляду за котами і собаками: 4 комплекси ефірних масел для вирішення проблем шерсті та шкіри, а також 3 натуральні бальзами для захисту подушечок лап від агресивного навколишнього середовища. Особливістю засобів цієї лінійки є максимально натуральний склад.

Розгорнути
Вгору