0
Укр

NATURE'S PROTECTION

NATURE’S PROTECTION - сухий і вологий корм Super Premium класу для кішок і собак.

NATURE’S PROTECTION - це інновації в харчуванні домашніх тварин.

NATURE’S PROTECTION - це понад мільйон відданих вихованців з більш ніж 50 країн світу, перемогами і історіями успіху яких ми з радістю ділимося.

У своїй роботі команда NATURE’S PROTECTION - постійно стикається c пошуком рішень важких завдань. Для нас важливо створити і вдосконалити розробки в галузі дієтології нового покоління, які засновані на ефективності та оцінки провідних заводчиків. Кращі фахівці з питань харчування і визнані ветеринари допомагають нам створювати бачення кращого світу для наших вихованців. Ми спонукаємо мріяти і перетворюємо мрію в реальність.

ІННОВАЦІЯ З ПРИРОДИ

Корми NATURE’S PROTECTION збагачені унікальним інгредієнтом MicroZeoGen -інноваційний природним компонентом. Цей натуральний мінерал має цінні властивості, завдяки яким здоров'я і життєздатність Вашого вихованця можуть бути гарантовані.

Мінерал MicroZeoGen виділяється цілим рядом позитивних властивостей ефективність цього унікального інгредієнта підтверджена результатами багаторічних досліджень. Завдяки своїм якостям MicroZeoGen:
· Виводить з організму вихованця токсини, важкі метали і аміак;
· Покращує засвоєння поживних речовин;
· Зміцнює імунну систему.

Ми прагнемо до того, щоб життя Вашого чотириногого друга тривала довго і щасливо і не затьмарювалася проблемами зі здоров'ям!

Вгору